Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit tennétek ha a kicsi...

Ti mit tennétek ha a kicsi gyereketek meglátna benneteket szex közben?

Figyelt kérdés
2013. júl. 10. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól függően reagálnék, hogy ő hogy reagál...és hogy pontosan mennyire kicsi...
2013. júl. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudom, mert nálunk ez soha nem fordulhat elő. Ha még ébren vannak, akkor bezárjuk az ajtót. Éjjel pedig nem jöhetnek ki a szobájukból. Ha felébrednek és valami bajuk van, akkor mi megyünk be hozzájuk.
2013. júl. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg hany eves gyermekrol van szo!!az adot pillanatban lehet en se tudnek ra egybol reagalni,.de ha meg is kerdezne lehet azt mondanam hogy apa csak meg szeretgetett vagy valami ilyesmi,.mi nagy parnat szoktunk a ket szoba koze rakni ,hogy legyen idonk abba hagyni ha esetleg be futna a kis lanyunk,.abbol is nyerunk egy kis idot :-D
2013. júl. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
9 éves. Sajnos nem vettük észre, hogy felkelt.
2013. júl. 10. 22:13
 5/10 anonim válasza:
Hogy reagált?
2013. júl. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt kérdezte mit csinálunk és azóta nagyon félt a páromtól ( nem ő az apja).
2013. júl. 10. 22:23
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A saját szintjen muszáj lesz egy ennyi idős gyerekkel főleg beszélni róla.

El kell mondani, hogy ha a felnőttek nagyon szeretik egymást, akkor így is szeretik egymást, ez nem fájdalmas, nem bánt téged a párod, hanem, örömet okoz. Ha nagyobb lesz akkor meg fogja érteni, es ha kérdése van nyugodtan tegye fel. Esetleg, hogy sajnálod, hogy ezt látta, mivel ez nagyon intim nem más szemének való...stb...nem tduom pontosan, nincs eekkora gyerekem, ogy tudjam ponosan mennyit tud (ennyi idősen én már tudtam mi az a szex, sőt titokban már a nem megelelő magazinokból is tájékozódtam, a 6 éves unokaöcsém is olyan szöveget mondott nekem a lányok puncijáról hogy én pirultam, pedig semmi obcén nem volt benne, csak meglepődtem a tájékozottságán)

2013. júl. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezt szerintem meg kell vele beszélni minél előbb, mert ha azt hiszi, hogy bánt a párod, akkor nagyon nem fogja szeretni, és ebből még lehetnek problémák. Üljetek le, beszéljétek meg vele, nem bántott, hanem a felnőttek így szeretik egymást.
2013. júl. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Èn kisgyerekként felébredtem egy ilyen alkalomra, akkor mèg azt sem tudtam, hogy a szexet eszik-e vagy isszák. Mikor észrevették elég kellemetlen volt, főleg nekem. Èn féltékeny lettem anyám pasijára, hogy el akarja anyut venni tőlem, de engem ez egy nagy sokkènt èrt.

22N

2013. júl. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 annamari69 ***** válasza:
Már megbocsáss, 9 évesen nem ártana felvilágosítani, alsósokat tanítok 22 éve, és van 3 saját gyerekem is, a lányomnak 4. osztály után (10 évesen) jött meg először, de van olyan tanítványom, akinek már 3. osztályban, 9 évesen. Mivel a gyerekek többet vannak velünk, az iskolában, az év nagy részében (10 hónap), van aki napi 10 órát (reggel 7-től este 17 óráig), úgy gondolom, nem az én dolgom elmagyarázni az adott kislánynak a biológiai érést, meg ami ezzel jár. Ha pedig nem tud semmit, megijedhet. Amúgy ilyen korban, és gyakran még a kisebbeknél a fiúk tesznek olyan megjegyzést a lányoknak, amikor különösen nem árt, ha tud a dolgokról, és nem egy másik osztálytársa világosítja fel. Élő példa, a lányom 1 osztályban, év elején (=6 évesen!) azzal jött haza, hogy:"anya, a dani azt mondta a ricsinek, fektesd rá az annát a padra, és dugd meg, az mit jelent?" Ekkor ültem le vele beszélgetni, mert úgy gondoltam, jobb, ha nem dani magyarázza el neki másnap a suliban. Amúgy egy gyakorlott majd' 40 éve a pályán levő tanító nénije volt, aki azt mondta, nem mer kimenni WC-re, mert felöltözve egymáson imitálják a gyerekek a mozdulatokat. (Hozzá kell tennem, ez nem egy 8. kerületi iskola, hanem egy tagozatos, elég jó hírnevű vidéki suli).
2013. júl. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!