Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ma negyed orat kestem otthonro...

Ma negyed orat kestem otthonrol es egy het buntetest kaptam mikor nyari szunet van. Amugy fel10kor le kell fekudnom ludni kulonben balheznak. Nem nezhetek tvt meg semmi. Ha elengednek maximum 6-ig vagy legritkabban fel7. Velemeny? 15/L

Figyelt kérdés
segitsetek :( ez nagyon gaz szerintem.

2013. júl. 13. 20:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
hát szerintem túl szigorúak .. engem 13 évesen is elengednek 7ig ..(bár attól függ h kivel vagyok :D ) meg akkor fekszek le aludni amikor akarok
2013. júl. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
42%
Nagyon helyes. Legalább megtanulod hogy ne késs többet.
2013. júl. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
38%
Hát ez elég gáz. Én ennyi idősen még 10-kor is az utcán flangáltam.
2013. júl. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%
fogadd őszinte részvétem! engem is így neveltek fiú létemre
2013. júl. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%

Negyed óra egy szülőnek az örökkévalóság.

Minden megfordul a fejében, minden rossz.

Gáz? Lehet. Ne késs többet. A bizalmat nagyon könnyű elveszíteni. Ha már pontosan haza érkezel, lehet, tovább engednek el.

2013. júl. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%

Én negyed óra késésért akkora pofont kaptam,hogy a kapu téglaoszlopa megremegett.Nekem is 7-re kellett otthon lenni,de balesett miatt késett a busz.

Akkor nagyon rosszul esett,Ma már telefon is van,hogy szól,hogy késel.

Tanuld meg,hogy a szülő mindig arra kíváncsi,hogy kivel mész,hol vagy,és mikor jössz.És ha 7-re kell menned,akkor 7 előtt 10 perccel otthon lehetsz,de utána 1-gyel nem.

Hidd el,hogy a hasznodra válik,csak kell még hozzá 20 év,hogy megértsd.

Ezt nem úgy hívják,hogy gáz,hanem úgy hogy odafigyelés,szeretet és kötelességtudatra nevelés.

2013. júl. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
69%

Túl fogod élni..

Engem 15 évesen még 5 perc késésért is eltiltottak a csavargástól. És igen, engem is kb eddig engedtek el hazulról..és lám teljes értékű ember vagyok. :D

Csináld végig ezt a büntetés hetet, aztán pedig kezdj el kompromisszumokat kötni a szüleiddel..idő előrehaladtával és aztán látva, hogy nyugodtan elengedhetnek tovább is, nem lesz gond(pl:nem iszod magad le és nem úgy mész haza), majd engedni fognak.:)

2013. júl. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%
Nekem is 15 éves gyermekem van ... Szóval negyed óra késésért főleg ha egyszeri nem büntetnék csak megbeszélném vele miért fontos hogy betartsa az időpontot. Nyári szünetben nem késő a fél tíz, de a fiaim már alszanak maguktól mert így vannak beállítva hozzászokva, egyébként egészségesebb ha az estét az éjszakát a fiatalok még nyáron is alvással töltik. Több tininél megfigyelhető, hogy éjjeli baglyok! Nem egészséges! Hogy nem nézhetsz TV-t semmit az fura nehéz el hinni is ennek nem tudom az okát és nem is értem, ez túlzásnak tartom. Én max 8 ig engedem el a 15 éves fiam, vagy ha tovább marad akkor barátjánál alszik de akkor leteszi a telefonszámot a barátja szüleinek, hogy tudjam biztosra ők is engedik e, és ha gond lenne ők is értesíteni tudjanak! Hát ennyi!
2013. júl. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
55%
Szüleid túl szigoruak, de biztos nem azért mert rosszat akarnak neked. Csak hát ez a világ tele van gonoszsággal. Örülj neki hogy féltelen és óvnak még akkor is ha ezért le kell mondanod a csavargásról. Majd eljön az idő mikor hálás leszel nekik.
2013. júl. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem tartottál be egy szabályt. Ezért kaptál bűntetést. A szabályokat nem úgy kell módosítani, hogy nem veszünk róla tudomást. Ha azt akarod, hogy enyhítsenek a megkötéseken, akkor tartsd be, amit kérnek, és utána lehet alkudozni. Ha nem tartod be (rángatod a kötelet), akkor még rosszabb lesz (még jobban szorul a hurok). Logikusan és higgadtan! SZépen lassan, lépésről-lépésre kell lazítani ezen. Nem így.
2013. júl. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!