Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Édesanyám minden holmimat...

Édesanyám minden holmimat átnézi hetente, beleolvas a határidőnaplóimba, belenéz a pénztárcámba, a telefonomba is és megtiltotta, hogy zárható szekrényt vegyek. Mit jelenthez ez?

Figyelt kérdés
25 éves lány vagyok, tervezetem azt, hogy elköltözzek hamarosan, de nem értem, hogy miért kell így viselkednie. Soha nem adtam rá neki okot minderre, eddig az életben is eredményes voltam.

2013. aug. 31. 23:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos ez nem csak attól függ adtál-e rá okot. A probléma talán nem veled van, hanem vele. Nekem anyósom ilyen, egyszerűen nem bírja elviselni ha valamiről nem tud..
2013. aug. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Bocs, de hülye vagy, ha ezt hagyod.
2013. aug. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Nem szabad se most hagyni,se később!Állj a talpadra,hát így mi a bánat lesz veled?
2013. aug. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Sztem meg veled is gaz van. 25 eves hagyod? Mikor akarsz felnöni?
2013. szept. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%

uhh...

tényleg költözz hamarosan.

Nem jelent ez semmi jót. Nem feltétlenül azért, mert jajj mit fog találni, de magánéletre mindenkinek joga van, még a szülővel szemben is. Mint ahogy a szülőnek a gyerekkel szemben.

Anyukád ezt nagyon nem tudja tiszteletben tartani.

2013. szept. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Talán inkább azt szeretné, ha még kislány lennél és továbbra is ő irányítson téged, neveljen. Nem képes feldolgozni, hogy felnőttél és a saját magad ura vagy. Ezen tényleg csak a költözés segítene...
2013. szept. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez eredetileg anyukád hibája volt, de most 25 éves vagy már...akkor ez már csak a te hibád, ha ez még mindig így megy...Tudom, durván hangzik...de felnőtt vagy.
2013. szept. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Aztán mit mond, miért nézi át, mért ellenőrizget? Lépje fel erélyesen, és állítsd le. (Tudom, mondani könnyű.) Remélem sikerül mihamarabb elköltöznöd.
2013. szept. 1. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Mit jelent ez? Azt, hogy anyád abszolút nem tiszteli a 25 éves felnőtt lányának a magánéletét, ami szerintem azért veszélyes mert, ha tovább engeded neki ezt a viselkedést, akkor még nagyobb jogot fog érezni arra, hogy turkáljon a magánéletedben. Nyilvánvalóan azért csinálja ezt mert nem bízik meg benned és fél valamitől. Csak rosszabb lesz ha nem lépsz. Szerintem, ha megteheted költözz el, de mindenképp beszélj vele sürgősen.
2013. szept. 1. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű: veszel egy kulccsal zárható szekrényt. A kulcsot mindig magadnál tartod. A másodpéldányt eldugod.


Egyenesen a szemébe mondod a mamádnak, kedvesen, nem durván: Kedves Anya, nem tűröm, hogy a személyes holmim között bárki is turkáljon. Ha majd mondanivalóm lesz, akkor úgy is elmondom neked.

Én sem turkálok a te személyes holmid között.


Közben pedig keresnék egy olcsóbb albérletet.

2013. szept. 1. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!