Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elegeem vaaan! Ledobta az...

Elegeem vaaan! Ledobta az agyam az ékszíjat! (? )

Figyelt kérdés
Besokalltam a mai napon. A családom egy katasztrófa. Az életem is az. Van egy tökéletes pasim aki imád és én szeretem és vele akarok élni de állandóan egy másik pasira gondolok. Ez idegesít mert tudom hogy nem helyes és nem is tudom miért van. A szüleim nem normálisak 2 perc alatt felidegesítek de olyan szinten hogy a falat kaparnám le legszívsebben! A munkahelyemből is elegem van pedig nemrág kezdtem itt dolgozni. Új iskolát kezdek a jövő héten de még a másikból is hátra van a szakdolgozat. Hogy fogom én ezt bírni? Összeköltözök a pasimmal októberben ami jó mert közel lesz a munkahelyhez iskolához..a szüleim erről is le akarnak beszélni. Az anyám minden nap felhív hogy ne költözzek mert nem fogom bírni nem fogok tudni megfőzni egy ebédet stb...Mintha még nem főztem volna vagy mostam volna vagy egyebek. Teljesen életképtelennek néznek! Nekem ez rosszul esik 2 szakmám van most kezdem a 3.-at! Nekik semmi nem elég, semmi sem jó! Így kezdődik ez a hét...és még csak hétfő van!! És még csak 21 vagyok....

2013. szept. 2. 21:48
1 2
 1/13 bakur12 ***** válasza:
45%
Nagy lajk.:D
2013. szept. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Fel a fejjel..:) Én drukkolok, hogy minden jó legyen. Most besokalltál, de hidd el, egy nagy alvás után minden jobb lesz. Szedd napirendbe a dolgokat, időpontokra osztva. A pasiügynek járj a végére, hogy miért kell a másik.
2013. szept. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Reggel 8-tól 4 ig fuvar szervezek ami nagyon nem megy most.3-tól 9-ig recepciózok egy egészség centrumban.Ma benyögte az egyik főnököm, hogy elküldi a takarítót mert azon spórol 30 ezret és hogy így minden este 9-kor nekem kéne takarítanom csak úgy szívességből.Nincs senkim és nem tudom lesz e valaha.Mellette nem keresem magam halálra és nem is látom hogy lenne valami jövőm.Csak az álmaim vannak de ha megőrülök fogok egy kést meg egy kulacsot és irány Afrika mit veszíthetek.Don't worry be happy. 23/F
2013. szept. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Idegileg tényleg kész vagy...ma én is kiborultam, de teljesen más miatt. Ha én felhúzom magam, addig nem lesz jobb, míg ki nem adom magamból. Ha nagyon felhúzom magam, akkor órákba telik, de aztán jobb...majd te is kiadod magadból és jobb lesz.

Az idegi állapotodat jól tükrözi az írásod:D A másik pasira nem tudom miért gondolsz, de felejtsd el őt. Költözz össze a pasiddal, és mutasd meg a szüleidnek, hogy boldogulsz nélkülük is. Először nehéz lesz, és lehet megkérdezed magadtól, hogy talán igazuk volt, de nem, hidd el, életképes vagy! Csak minden kezdet nehéz, mindenki döcögősen kezdi, aki a saját lábára áll (és nem toltak alá autót meg házat). Fejezd be az egyik sulit, csináld meg a másikat, s közben fözz, moss, takaríts, esténként meg legyél kedves a párodhoz...ez az élet:D

Igazándiból a szüleid csak rájöttek, hogy most valamilyen szinten elveszítenek, elveszítik szülői szerepüket, s baromi nehéz ám feldolgozni, hogy most már nincs szükséged rájuk...már én is szülő vagyok, van egy 3 éves lányom, aki nem hagyja, hogy bármiben is segítsek neki, s néha kicsit rossz, hogy nincs szüksége rám...és egyre kevésbbé lesz...És ezt a részt csak akkor tudtam megérteni, mikor belecsöppentem.

2013. szept. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
:) Köszönöm a válaszokat! Tényleg kikészültem idegileg....hogy a másik pasi miért kell??? Hmm...nem tudom talán mert 4 éve egy percre se volta szingli kicsit kezd hiányozni az izgalom, újdonság...persze erről tudni kell lemondani. csak félek hogy megbánom.
2013. szept. 2. 22:32
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha így gondolod, hogy 4 évig egy percig sem szinglinek lenni rossz dolog, akkor te még nem vagy elég érett egy komoly párkapcsolatra. Ideje lenne már most kilépni belőle, mielőtt jobban megbántod a párod.
2013. szept. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagy hiba lenne osszekoltozni a paroddal ugy h kozben masrol almdozol... siman kinezem h mar csak azert is koltoznel h ne anyudeknak legyen igaza. Ezt nagyon megfogod mg banni. Te magad mondod hogy nem tudod h fogod birni a melot plusz a sulit ... hat meg ha midehez jon egy egesz haztartas vezetese. Mert a haztartas vezetese nem abbol all h neha kimosol meg fozol ha epp kedved van. Az innentol kezdve mindennapos melo lenne. En a helyedben nem kapkodnek... hanem gondolkodnek...

21N

2013. szept. 3. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#6-os: Nem gondolnám hogy éretlenség az ha valaki 21 évesen még vágyik másra, újdonságra, vagy ha nem is szexre utazgatásra meg ilyesmire. Nem rendeltetésszerű kötelessége az embernek 21évesen leragadni 1 embernél és örülni annak hogy úgy él mint egy házas asszony. Vannak sokan akik 30évesen is éreznek ilyet vagy 40 és ez szerintem természetes. Tudni kell az ilyen vágyaknak gondolatoknak ellen állni és ha erre képes az ember az mutatja hogy mennyire érett. Nyilván az élet nem arról szól hogy minden vágyunk után futunk és megcsináljuk ami eszünkbe jut. De nem bűn ha az embernek vannak ilyen gondolatai.

Én nem kergetek illuziókat sem tudom hogy a páromnak is eszébe jut hogy szexelne mással, ha meglát egy jó nőt biztos eszébe jut h megdugná. Ezzel nincs gond. Gondolatokért nem szakít senki senkivel. Nekem az a lényeg hogy mit tesz. Nem bántottam meg őt egy ujjal sem értem máshoz és nem is fogok mert tudom hogy nem helyes.

2013. szept. 3. 08:04
 9/13 A kérdező kommentje:

#7-es:

Eddig is jártam suliba és dolgoztam már 2 éve ez megy és nem haltam bele. Ez az élet rendje sokaknak még gyerekük is van emellett. Nekem az sokkal megterhelőbb, hogy 4 órát ülök a bkv-n naponta hogy be illetve haza jussak a munkahelyemről. ezalatt a 4 óra alatt a házimunkát is el lehet végezni és legalább otthon vagyok. A munakhelyemtől 5 percre költözünk a párom vidéken lakik neki 5kor kell kelnie hogy 8ra beérjen a munkahelyére. És mivel ilyen messze lakik nem is tudok kimenni hozzá mivel nincs idő rá. Ez sokkal rosszabb mint egy háztartást elvezetni. Egy 50m2-es lakásba költözünk ami nem olyan nagy hogy ne lehessen karban tartani. Volt hogy a szüleim 3 hétre elmentek odaköltöztem a házukba ami 200m2-es és képes voltam kitakarítani főzni stb. mindezt saját pénzből. Fárasztó volt de kibírtam. De nem 200m2-es házba költözöm és nem Budapest utolsó utcájába.

Nekem ez sokkal könnyebb lesz így, iskolába járni, dolgozni így is kell majd. De nem mindegy hogy hova megyek haza és ki vár otthon. A szüleimmel nagyon nehéz együtt élni, válófélben vannak a 15éves hugomnak mindent megengednek de engem folyamatosan kritizálnak. Sokkal szívesebben elvezetek egy háztartást mint ez.

Az is stresszes és ez is de a szüleim piszkálódását nem vagyok köteles elviselni. Dolgozni kell, körülményektől függetlenül.

A másik pasi csak egy hülye gondolat de nem fogok csinálni vele semmit. Majd elmúlik. Nem dobom el azt amin van egy vágy vagy kiváncsiság miatt.

2013. szept. 3. 08:12
 10/13 anonim ***** válasza:
Az, hogy te most úgy gondolod, hogy nem fogsz mással lefeküdni nem egy életbiztosítás. Elhiheted, hogy azok, akik megcsalják a párjukat, nem úgy jönnek össze velük, hogy már előre eltervezik, hogy meg fogják csalni. Az csak úgy jön. Pont az ilyen gondolatokat követi általában. De még mindig nem értem, miért vagy vele, ha másra vágysz. 21 éves vagy, te magad is írtad, előtted az élet, sokan még 30 évesen sem ragadnak le senkinél. Akkor te miért? Főleg, ha vágysz is másra. Utazásra, más farkára, stb. Nincs abban semmi rossz, ha váltasz, főleg ilyen fiatalon. Inkább most, mint 2 gyerekkel később. Ilyen idősen önámítás elhessegetni az ilyen gondolatokat, mint amik benned is előjöttek. Ha megjelenik egy ilyen vágy, azt jelenti, hogy amiben most vagy, az nem jó. Langyos pacsmag az életed. Senki nem hibáztathatna azért, amiért ezen változtatni akarsz. Csak magad előtt is tagadod, hogy ez neked így nem jó.
2013. szept. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!