Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek ez jogos volt?...

Szerintetek ez jogos volt? Anyukám nagyon kiakadt, amiért elhívtam a barátomat ruhát választani a szalagavatóra.

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, idén lesz a szalagavatóm. Holnap megyünk ruhát választani és szerettem volna ha a barátom is elkísér. Eredetileg anya és a barátnője kísért volna el, gondoltam nem lesz baj belőle ha négyesben megyünk, de amikor felhoztam anyukámnak teljesen kiakadt, hogy oda nem való fiú meg ilyesmik. Most nem akarja megengedni hogy ő is ott lehessen vagy akkor ő nem jön. Sosem volt igazán jó a kapcsolatunk, a barátomat sem helyeselte teljesen de nincsenek rossz kapcsolatban(másfél éve vagyunk együtt). Hogyan tudnék hatni anyára?Szeretném ha mindketten ott lennének.
2013. szept. 10. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Minek? A fiúk csak udvariasan végigunatkozzák a ruhavásárlást. Másik meg, hogy anyukád éd a barátnője nem tud egy jóízűt pletyizni, amíg te ruhákat próbálsz, mert ott fülel a pasid.
2013. szept. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Mindkettőtöket megértelek. Szeretnéd, ha a párod segítene a választásban, szeretnél neki tetszeni. Én mégis azt mondom, ne vidd. Egyrészt ne legyen ebből vita, másrészt pedig ha szerencséd lesz, lesz még olyan alkalom amikor segíthet a választásban. A ruhát meg minden bizonnyal látni fogja rajtad.
2013. szept. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Minek kell egy pasit elrángatni ruhát vásárolni, sosem értettem:))))

Úgyis csak unatkozik, útban van, és ahogy előttem is írták, anyukád és a barátnője nem tud egy jót beszélgetni, mert ott a barátod. És mit is csinálna ő, amíg te ruhákat próbálsz, 2 felnőtt nő társaságában?

2013. szept. 11. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
Akkor ne jöjjön, ha ennyire gyerekes...
2013. szept. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Nádszálkisasszony ***** válasza:
74%

Gyerekes anyukád van. Nem értem, hogy ebből miért kell ekkora problémát csinálni. Kérdezd meg tőle, hogy az ő barátnője miért jöhet, a barátod pedig miért nem? Ha durcizik akkor menj el egy barátnőddel és a barátoddal.


U.I.: Nem minden pasit untat a ruhapróba. Ha szereti a lányt és komoly a dolog az más tészta.

2013. szept. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ismerős,nem bírja elviselni,hogy egyre inkább háttérbe szorul,van ilyen.A pasik úgy sincsenek oda a ruha vásárlásért,inkább anyukádat vidd,talán még jó tanácsot is tud adni.
2013. szept. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem meg anyukád barátnőjének nincs ott keresnivalója.
2013. okt. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!