Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit tennétek helyemben?

Ti mit tennétek helyemben?

Figyelt kérdés
Anyám igaz szívbeteg,de erre nem lehet fogni.Semmit nem csinál egész nap,folyton az értelmi fogyatékos nővérem ugráltatja,semmi más nem tölti ki a napjait csak a dallas és az egyéb csöves műsorai.Apámtól mindennap megkapom a "belőled nem lesz semmi"szöveget,pedig a szakmámhoz(szakács) kivállóan értek.Folyton leszóllnak,hogy nem csinálok semmit avagy hajnali 5 től délután 3ig folyamatosan dolgozom vagy suliba vagyok.Apám sem csinál valami sok mindent.Ha kell valami akkor mindig ott vagyok én rá.Folyton ugráltatnak engem is és baszogatnak.Kezd elegem lenni...A bátyámmal is ugyanezt csinálták de ő már nem velünk él,hála neki sikerült kiszabadullni innen.Mit tennétek ilyen helyzetben?

2013. szept. 10. 18:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Amíg nem töltöd be a 18at, vagy amíg nem tudsz elmenni onnan addig tűrsz. Mást nem tehetsz. Feleslegesen beszélsz vissza, úgyis neked lesz a rosszabb.
2013. szept. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!