Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lépnétek arra ha anyukátok...

Mit lépnétek arra ha anyukátok azzal az indokkal átnézné a szekrényeteket, hogy keresett valamit?

Figyelt kérdés
Egyébként amit keresett az orra előtt volt az asztalon.. Ma mondta el, hogy azt a bizonyos dolgot kereste és amikor mondtam neki hogy de hát az ott előtted az asztalon, akkor meg azt mondta, hogy már nem tudja mit is keresett... eléggé kutakodás szaga van ennek számomra
2013. szept. 17. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Van rejtegetni valód? Ha nincs akkor nem mindegy? Megnyugodott, hogy nem talált semmit, te meg jól eldugtad, hogy ne találja meg. Ennyi.
2013. szept. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?
2013. szept. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
Semmit nem tudsz vele kezdeni, az ő háza, az ő pénzéből vannak a ruháid, míg önálló nem leszel, addig muszáj a szülők szokásait is elviselni. :)
2013. szept. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nyílt lapokkal játszol, elmondasz neki dolgokat, akkor miért kutakodna? Ha érzi, hogy titkolózol, akkor azzal szeretne információkat szerezni, hogy kutat, keres. Mondd el, amit akarsz, persze nem mindent, hisz lehetnek titkaid is!
2013. szept. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
21 vagyok és nincsenek előtte titkaim... azok közé tartozom akiknek az anyjuk a barátnőjük is egyben.
2013. szept. 17. 15:36
 6/6 anonim ***** válasza:
56%

Én felháborodnék.

Nálunk nem szokás egymás szekrényében, asztalában, stb. kutakodni.

A legféltettebb titkomat tartalmazó levelet nyugodtan az asztalomon hagyhatom nyitva, és tudom, hogy senki sem fog beleolvasni.

2013. szept. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!