Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Melyik keresztnév illik a...

Melyik keresztnév illik a Kulcsár vezetéknévhez?

Figyelt kérdés
amit választanék az a Jázmin vagy Elena ha lány ha fiú Balázs. Mi a véleményetek erről a nevekről?De azért várok még neveket

2013. okt. 1. 14:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem egyik ismerősöm Dávid, a tesója Ivett, és szerintem mindkettő jó. a Balázs is tetszik hozzá. személyszerint nekem nem tetszenek ezek a lánynevek, pl. a Zsanett tetszene ehhez a névhez vagy ha különlegesebb, akkor a Dalma.
2013. okt. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az tetszik, hogy ha a vezetéknév mássalhangzóra végződik, akkor a keresztnév magánhangzóval kezdődik. Tehát a te esetedben az Elena a jobb választás. De persze ez nem ilyen egyszerű, nálunk is msh-ra végződik a vezetéknév és ami tetszik lány keresztnév, az is msh-val kezdődik :) Amúgy a Kulcsár mellé kevésbé modern nevek illenének, de azért nem kell a nagyon klasszikusok közül választani. Pl. Kulcsár Kitti, Lilla jól hangzanak (bár most is ellent mondok önmagamnak :) ). Sajnos a legtöbb név ami tetszik msh-val kezdődik. Az én kedvencem a Laura, de még tetszik a Noémi is. Fiúnév sajnos egy sem tetszik igazán :) A Balázs nem rossz.
2013. okt. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Lánynevek közül inkább a Jázmin, fiú névnek szerintem jó a Balázs.

De a Szabolcs, Tamás, Ádám, Bálint is jók, ha valamelyik tetszik ezek közül.

2013. okt. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
Aladár
2013. okt. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
48%
Én olvastam h Kulcsár és vlahogy jött hozzá h Csaba...
2013. okt. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kulcsár Virág
2013. okt. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kulcsár Jázmin és Kulcsár Balázs jó választás.
2013. okt. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kulcsár Ágnes, Beáta, Boglárka, Cipriána, Diána, Hóvirág, Kármen, Napsugár, Pilár, Szultána, Tímea...


Kulcsár Ábel, Álmos, Ármin, Árpád, Bálint, Barnabás, Belizár, Ciprián, Dániel, Felicián, Flórián, Gábor, Ignác, István, Jácint, Jeremiás, Kálmán, Koppány, László, Lázár, Márk, Márton, Mihály, Milán, Sándor, Tamás, Trisztán, Zoárd, Zoltán...

2013. okt. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Bálint, Bertalan, Tamás, Nóra
2013. okt. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Tamás :)
2013. okt. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!