Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el szüleimnek,...

Hogy mondjam el szüleimnek, hogy meleg vagyok? 14/l

Figyelt kérdés
2013. okt. 13. 15:55
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat
2013. okt. 13. 20:23
 22/24 anonim ***** válasza:
Ez attól függ,a család mennyire tolerálja ezt a témát.Szerencsére a lányokét könnyebben elfogadják,mint a fiúkét.Egyáltalán nem biztos,hogy meleg vagy.Ha az,meg úgy is megtalálnak az ilyen kapcsolatok.Egy számodra vonzó fiú is befuthat,ahogy történt nálam is pl.Sietni tehát nem kell,arra menj,ami számodra a vonzóbb,elmondani meg akkor kell,ha már biztos vagy benne.
2013. okt. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%

A sok-sok beteg, id ióta divat-leszbi!


Jövőre kutyával is kipróbáljátok, ha az lesz a divat??!

2013. okt. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Én sem mondanám el a helyedben még. Akár biszex is lehetsz. Szerintem is az a leghasznosabb tanács, amit már előttem is mondtak, hogy próbáld ki a dolgokat, és aztán eldöntöd melyik fekszik neked. Egyébként is, amíg nincs állandó kapcsolatod, addig nem kell semmit mondani a szüleidnek.


Egyébként ha 14 évesen hazaállítasz hogy meleg vagy, szerintem el fognak vinni orvoshoz. És nem azért mert meleg vagy, hanem azért, mert 14 évesen az emberek nem elég érettek szexuálisan ahhoz, hogy ilyen határozott kijelentést tegyenek. Pláne úgy hogy még csak soha nem is csókolóztál..

2013. okt. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!