Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek ő normális apuka?...

Szerintetek ő normális apuka? vagy csak én reagálom túl? (15l)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy az apukámat csak 11 éves korom óta isnerem.előtte egyáltalán nem érdekeltem.és 9 év után hirtelen egyszer csak megkeresett.apám világ életében bulizott.fontosabbak voltak neki a bulik meg a haverjaik mint én.a legelső alkalom mikor talalkoztunk elég ciki volt.anyamnak hisztiztem hogy em nem akarok vele sehova se menni.végül elvitt gyrosozni.hetente talalkoztunk.eleinte amíg volt penze elvitt mindenhová és így próbálta megvenni a szeretetemet.és mivel elég kicsi és naiv voltam sikerült.így ment ez egy évig.aztán összejött egy csajjal és

lett tőle egy öcsém.azota két hetente járok at.egy héten 1x felhív.ha nàla vagyok úgy próbal jofej lenni,h mindent megenged.gondolom mert bűntudata van a múlt miatt.vesz nekem általaba piat.de ruhará mèg ilyenekre azt hiszi h elég az a havi húsz ezer.megértem h próbal jofej lenni de csak szerintem nem a legjobb ahogy viselkedik



2013. okt. 31. 19:14
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
*11 éves korom ota
2013. okt. 31. 19:16
 2/20 anonim ***** válasza:
81%
Havi 20.000 ért veszel ruhát, ami nem is a te lóvéd, és még sírsz hogy nem elég? 15 évesen már piálsz? Klassz. Húzd le magad a WC-n nagylány.
2013. okt. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%

Akárhogy nézzük apád 100x normálisabb mint te.

Ahelyett, hogy örülnél, hogy próbálkozik...

2013. okt. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Úgy ertettem a húsz ezret,hogy kaja,néha kapok anyamektol egy-egy ruhat meg járok edzésre kell bérlet suliba kell fizetni az ebédet mèg az osztalyos cuccokat.és azt mondja szerinte az a 20 ezer bőven elég ezekre..
2013. okt. 31. 19:21
 5/20 A kérdező kommentje:
A piat meg o veszi magától.csak ott szoktam inni mikőr magától vesz nekem.
2013. okt. 31. 19:23
 6/20 anonim ***** válasza:
72%

20 ezer bőven elég egyetemistaként nem költök ennyit, így egy általános iskolás is megoldja.

Mi az igazi bajod,mert ez csak hiszti?

2013. okt. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
72%
20 ezer egy 15 éves lánynak bőven elég, és nem kéne innod...
2013. okt. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
96%
Ebben én legjobban a piát kifogásolom.De azt nagyon.
2013. okt. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
58%

Nezd meg ezt a filmet utana gondolkozz el,hogy fogsz e meg panaszkdni

JA es ez a film minemdenkinek szol " A kutyakat lelovik,ugye?"

2013. okt. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Az a bajom, hogy általaba csak azèrt hív fel h megkérdezze mikor megyek.egyáltalán nem érdekli, hogy miujsag hogy hogy vagyok.és ebbe az esik a legszarabbul hogy látom az ocsemmel mennyit törődik.és velem?! Igazán hivhatna többször és jobban érdeklődhetne irántam.
2013. okt. 31. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!