Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az egyik barátnőmről van szó...

Az egyik barátnőmről van szó azt mondta hogy ő valamiért úgy érzi hogy őt örökbe fogadták, de nincs semmilyen kiindulópontja ahonnan kideríthetné a dolgokat. Mit tegyen?

Figyelt kérdés
2013. nov. 13. 19:03
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
8/9 köszönöm megmondom neki hátha segíthet bár nem hiszem mert nem olyanok a szülei a testvére meg valami borzalmasan viselkedik vele úgyhogy még a testvére sem tud neki segíteni!!! :/
2013. nov. 13. 19:21
 12/24 A kérdező kommentje:
Deggial nem igazán de ez sajnos nem jelent semmit mert van olyan aki abszolút nem hasonlít a szülőkre! :/
2013. nov. 13. 19:22
 13/24 anonim ***** válasza:
57%
8-as vagyok... esetleg nagyszülők??? nagynénik??? nagybácsik??? akik tudhatják a történetét??? akivel jó a kapcsolata és elmehet beszélgetni velük erről??? testvére kisebb nagyobb? hány év van köztük?
2013. nov. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Egy bátyja van aki úgy 16-17 éves lehet azt hiszem!
2013. nov. 13. 19:30
 15/24 anonim ***** válasza:
87%
Ezen a hülyeség, hogy biztos őt örökre fogadták, szerintem életkori sajátosság. Én is bebeszéltem ezt magamnak 12 évesen, sőt, meg voltam győződve róla, csak mert rólam nem készült ilyen akkor divatosnak számító kórházi újszülött-fotó. Aztán elfelejtődött. Majd kinövi a barátnőd is.
2013. nov. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
De náluk minden rendben egyedül a viszonyulás és a szeretet van másképp! :/
2013. nov. 13. 19:34
 17/24 anonim ***** válasza:
92%
15-ösnek van némi igaza... tényleg életkori sajátosság... én mondjuk abból hogy egy bátyja van kétlem hogy őt örökbe fogadták... ugyanis, még ha el is indították volna az örökbefogadást, mikor a bátyja megszületett (vagy amikor már terhes volt anyukája vele) visszamondták volna.. hisz kiderül, hogy mégiscsak lehet saját gyerekük... ha utána adják be a kérelmet, mert úgy gondolják segíteni szeretnének még valakin, kevés idő telt el a 2 gyerek között... míg végigmennek mindenen + várakozás... ilyen hamar nem lehet örökbe fogadni... szóval én is úgy gondolnám, hogy épp a lázadó korszakában van amikor mindent és mindenkit ellenségnek tekint (ezen minden serdülő átmegy) nem bántásként írtam ezt... de inkább ez lehet...
2013. nov. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Oké és nem is vettem bántásnak.Azért köszönöm :)
2013. nov. 13. 20:03
 19/24 anonim ***** válasza:
Miből gondolja? A szülei/testvére nem szeretik/kevésbé, mint a bátyját?
2013. nov. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Igen ezt így mind sorba és a szüleit nem tartja példaképként mint mások!Valamiért még a tanárokhoz is jobban kötődik mint a családtagjaihoz!!! :/
2013. nov. 13. 20:10
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!