Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kaptam egy egyest feleletre....

Kaptam egy egyest feleletre. Nem mondtam el anyámnak, de látta az elektronikus ellenőrzőben. Megkérdezte mi ez és mondtam hogy fogalmam sincs de holnap megkérdezem. Mi a legjobb út arra hogy megússszam ezt? :DDD?

Figyelt kérdés

Annyi a dolog hogy ma is volt olyan órám meg pénteken is. A péntek előtti órán irtunk dogát. a pénteki órán feleltem, és ma a hétfőin kikaptuk a dogát ami 3as lett. De ma is irtunk egyet ami ötös lesz, mindent tudtam.


NAMOST: holnap "megkérdezem az ofőt" hogy mire kaptam. nyilván mondja mire. Anyámnak mit mondjak mire kaptam? vagy hogy? segítsetek:DDDDDDDD mi a legjobb út arra hogy megússzam ezt? :dd


2013. nov. 18. 21:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
1%
Még nincs elektronikus ellenörző:DD
2013. nov. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
86%

Esetleg tanulhatsz is. :)

De ha más nem jut eszedbe legalább vállald fel, hogy lusta vagy tanulni. :)

2013. nov. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
A legrövidebb út az egyenes. Mondd meg neki, hogy hirtelen feleltetett, nem tudtad. Sajnálod, de most kijavítottad ötösre. Ennyi. Ne hazudj ilyen apró dolgokban.
2013. nov. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Ööö... pl. nem kéne hazudni, és akkor megúsznád az ilyen helyzeteket?!
2013. nov. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
de bszki ugyan abból feleltem 1-esre amiből 3ast irtam:DDDDDD
2013. nov. 18. 22:04
 6/16 anonim válasza:
86%
Tényleg ne hazudj, mert úgyis látja.Amúgy ez tényleg nem nagy dolog, jobb, ha elmondod...Hidd el neki is volt ilyene, megmondod, hogy kijavítod.(de ha a mai dolgozat 5ös akkor már javítottál is)
2013. nov. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
A jobb technikai felszereltségű iskolákban(pl. a volt sulimban, a szombathelyi Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnáziumban) már van e-napló.
2013. nov. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
NEm elég, hogy eltitkoltad, még hazudtál is egyet rá. Nem tanulni már megy, akkor most próbálkozz a felelősségvállalással is.
2013. nov. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%

'de bszki ugyan abból feleltem 1-esre amiből 3ast irtam:DDDDDD'


A kulturált stílusodhoz csak gratulálni tudok. Ezzel a 'tudással' meg nem dicsekednék...

2013. nov. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha már úgyis a hülyét játszod akkor:


Anyukának:

-Hát feleltem pénteken és az egyes lett, de én nem gondoltam hogy be is írja, de az E napló alapján és a mai rákérdezésem után kiderült,hogy ez a szemét tanár komolyan gondolta...ejj a mindenit!


Amúgy egyszerűbb elmondani, még így utólag is az igazat.

2013. nov. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!