Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy elégedjek meg magammal,...

Hogy elégedjek meg magammal, mikor a szüleim csak a földbe döngölnek?

Figyelt kérdés
171cm vagyok és 47 kg. Az anyám folyton ledagizz, ahogyan a nővérem is (akitől undorodok mert 168 cm és 44 kg, csontváz). Folyton beszólnak a szeplőim miatt, a magasságom miatt, azért hogy természetes hullámos a hajam. Már nagyon szomorú vagyok emiatt. Úgy érzem felesleges élnem, hisz ronda vagyok. Egyébként 13 éves vagyok. Sok barátom van, de tőlük nem akarom megkérdezni mi a véleményük rolam. Szóval, segitség kéne hogy hogyan elégedjek meg magammal, hogyha közben csak bántanak?! :/

2013. dec. 23. 08:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
171 centivel és 47 kilóval ledagiz anyukád? Noooormááális????
2013. dec. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 driverboy válasza:

Teljesen jó testalkatod van, még lehet egy kicsit vékony is vagy, a szemed gyönyörű, az arcod is nagyon édes, szép vagy a szeplőkkel együtt, valószínű, hogy irigyek, és mint előttem is írták, le akarják rombolni az önbizalmad. Az hogy a nővéred ilyen, még elmegy ilyen tini megnyílvánulásnak, de anyukád részéről elég gyökér dolog..

Fel a fejjel, magadban higyj, semmiképp ne nekik :)

Kellemes Ünnepeket :)

2013. dec. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A tegnapelőtt 17:58-as vagyok. Aki Rád azt mondja, hogy dagi vagy, annak sürgősen elmeorvosra van szüksége, még ha a szüleidről is van szó! Ne haragudj, hogy ezt írom, de nem normálisak a szüleid, ha ledagiznak! Nemhogy dagi, de inkább sovány vagy!
2013. dec. 26. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
100%
Figyelj, ne foglalkozz velük. Mondd meg nekik, hogy ez mennyire rosszul esik neked és lehet hogy észreveszik magukat. Nagyon szép vagy és vékony, örülj hogy így nézel ki! Egyszerűen ne foglalkozz velük, és legrosszabb esetben szólj vissza, hogy ő se tökéletes, ő is ugyanolyan kövér, stb. Remélem ez segít valamennyire.
2013. dec. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Szerintem beszélj anyukáddal őszintén, mond meg neki, hogy neked ez mennyire fáj. Amúgy nem vagy kövér.
2014. jan. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
nagyon szép vagy és ne foglalkozz velük :) nagyon szépek a szemeiddd *.*
2014. ápr. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Olyan szép vagy *w* 13 évesen én is ilyen szeretnék lenni :33
2014. ápr. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!