Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hány éves kortól dönthet vagy...

Hány éves kortól dönthet vagy kérdezik a gyereket hogy melyik szülőnél szeretne lakni? Én úgy tudom hogy 12.

Figyelt kérdés
2014. jan. 6. 18:10
 1/10 anonim ***** válasza:
jól tudod de akkor csak meghallgatják de nem biztos, hogy figyelembe is veszik a döntését 12 évesen.. míg 16 (vagy 14?) éves korában nagyobb a súlya a döntésének..
2014. jan. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14 éves kortól.
2014. jan. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én 13/L vagyok és anyámnál lakom de el szeretnék költözni az apámhoz...de nem tudom h hogy mondjam meg az anyámnak.És azt kérvényezhetem hogy az apám legyen a gyámom? és a gyerektartást is az anyám fizesse az apámnak?
2014. jan. 6. 18:16
 4/10 anonim ***** válasza:
Azért kérdezd meg a papát, hogy egyáltalán mit is szól az ötletedhez:D
2014. jan. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem minden pasi tapsikol egy serdülő lány teljes felelősségvállalásához:D
2014. jan. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
79%
Úgy tudom, 12 évesen meghallgatnak, de nem biztos, hogy figyelembe is veszik. 14 évesen már figyelembe veszik, mit akarsz. 16 évesen meg úgy tudom, már te döntheted el.
2014. jan. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
4.Már mondtam apámnak és ott van a bnője aki most 21 és szinte az apám bnője az én legjobb barátnőm és apám naagyon szeret..
2014. jan. 6. 18:43
 8/10 anonim ***** válasza:
Amíg nem költözöl oda, addig a távolból nagyon lehet szeretni, 2 hetente:D De amikor a napi nehézségek és problémák jönnek, és a két érdek összeütközésbe kerül, akkor fog kiderülni mekkora is a "hú de nagy" szeretet:)
2014. jan. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Már egy ötévest is megkérdeznek, hogy melyik szülőjét szereti jobban. Elvégzik a tesztes és egyéb szakvizsgálatokat (gyermekpszichiáter vagy - pszichológus szakértők), és ha a bírónak esze is van, akkor annak a szülőnek ítéli a gyereket, akihez a gyerek kötődik, és ahol biztosabb a nevelése.
2014. jan. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
7.nem hetente kétszer járok oda hanem hetente vagy akár több hétig is ott vagyok!!
2014. jan. 6. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!