Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell a páromnak gyerekta...

Miért kell a páromnak gyerektartást fizetnie amikor nem látogatja a gyerekeit?

Figyelt kérdés
Páromnak van két gyereke, 14 és 13 évesek. Soha nem látta őket csak addig amíg az anyjukkal lakott. Mire fel kell neki havi 30000 forintot fizetnie amikor nem is tartja velük a kapcsolatot?
2014. jan. 31. 13:07
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs, de pont olyan féreg a párod mint az én exsógorom. Ő akart másik gyereket, nővérem nem. Aztán mikor megszületett a gyerek, 1 éves korában lelépett egy másik nővel. Fizetni fizet utána rendesen, de soha nem jön el hozzá, nem hivja fel szülinapján. Fúj!

Az okokat leirták előttem. Tiltva van? Olyan nincs. Ha akarta volna, akkor biróság útján elérhette volna, hogy láthassa őket. Nem tudom megérteni ha valaki a saját vérére és nem kiváncsi! Szegény gyerekek. Milyen érzés lehet az nekik mikor az egyik szülő (vagy akár mind2) eldobja őket...

2014. febr. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Ez nem a mozi, hogy csak akkor fizet, ha látogatni akarja. Ha megcsinálta őket, fizessen!
2014. febr. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
Igazuk van az előttem szólóknak!A gyerektartást sajnos,kötelessége fizetni még akkor is ha nem tartja velük a kapcsolatot.Más a kötelesség és más az,ha valamihez jogod van.Joga van ahhoz,hogy a gyermekeivel tartsa a kapcsolatot és joga van ahhoz is,hogy ez ügyben bírósághoz forduljon.Ha ennyire óckódtok a dologtól,akkor vigyétek jogi útra és ott majd eldől,hogy kinek mi a kötelessége és a joga.
2014. márc. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!