Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak? Többi lent!

Mit csináljak? Többi lent!

Figyelt kérdés
2 éve ki költöztünk külföldre, és nagyon rosszul érzem magam itt, a szüleim elváltak és apukám Magyarországon él, én vissza akarok költözni de anyám nem biztos hogy vissza enged itt kint piszkálnak és nem barátkoznak velem, depressziós vagyok alig eszem mit csináljak?

2014. febr. 2. 12:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? És miért piszkálnak?
2014. febr. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok, mert nem beszélem jól a nyelvet és sok a szerb akik utálják a magyarokat, nem is barátkoznak velem csak piszkálnak mindig és ki nevetnek. És hiába próbálok vissza szólni csak ki nevetnek..:(
2014. febr. 2. 12:13
 3/9 anonim ***** válasza:

Húúúúúúúúúúúú Szerbia? Azt én is utálnám! Ezek a Balkáni országok sosem voltak a vendégszeretetükről híresek.

Hát én úgy tudom, de nem vagyok benne biztos, hogy ugye aki elmúlt 14 éves, az már ugye nem kiskorú hanem fiatalkorú, így hiába, hogy még nem nagy korú, eldöntheti kivel szeretne élni. A jó hír, hogy már 16 vagy, így szerintem ha apud benne van, és el tud tartani, gond nélkül hazaköltözhetsz, anyud beleegyezése nélkül is. Mondjuk ezt egy jogász vagy egy ügyvéd tudná pontosan megmondani, én sajna egyik sem vagyok. Kiskorú gyerekeknél szokott az lenni, hogy ha az anyának ítélik, nem az apa a felügyeleti jogos. De írtad, hogy nem biztos,. akkor akár meg is engedheti anyud.

2014. febr. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De most olvastam vissza, hogy nem is biztos, hogy Szerbiáról írsz.
2014. febr. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ausztriából írok :( Nagyon sok a Szerb..az osztályomban 25-en vagyunk és ebből 15 szerb:/ Nagyon remélem hogy haza mehetek :(
2014. febr. 2. 12:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Azok a rohadt szerbek már Ausztriába is betörtek!
2014. febr. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Én Szerbiában élek még, itt is nőtem fel, nekem is nehéz, mert sok a szerb, de valamennyit konyítok már szerbűl.

Annyit tudok mondani, hogy ha anyud nem enged vissza, akkor apuddal kellene hogy beszélj. tartod vele a kapcsolatot? mert ha igen akkor nyert ügyed van. meséld el neki hogy mindenki piszkál, vissza szeretnél menni, biztosan segít majd! sok szerencsét, és fel a fejjel! :)

2014. febr. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ha fiu vagy, baratkozz osztrakokkal es bunyo... ha lany, akkor iskolavaltas
2014. febr. 3. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
lány vagyok , minden suliban ez van :SS Ja ezek a köcsögök mindenhol ott vannak..-.- igen tartom apuval a kapcsolatot havonta 2 havonta megyek is haza :/ de akkor is nehéz, köszönöm a válaszokat! :) remélem sikerül haza mennem :))
2014. febr. 4. 11:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!