Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák! Mit szólnátok hozzá,...

Anyukák! Mit szólnátok hozzá, ha a 18 éves lányotok swingerklubba járna, mert a több férfival való felállást kedveli illetve már 16 évesen is volt ilyenben része egy iskolai osztálykiránduláson?

Figyelt kérdés

És már pletykálják a környéken is?

Szégyellnétek?



2014. febr. 2. 19:59
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
48%
18 éves nemi életéhez nincs sok köze a szülőnek.
2014. febr. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
89%
Hát, nem lennék rá büszke, az biztos.
2014. febr. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
27%
Ez csak egy félreértelmezésen alapuló pletyka lehet.
2014. febr. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
53%
Ahogy gondolja, "felnõtt" nõ, majd ràjön ahogy idõsödik , hogy nem ez a lényeg, csak ne kapja be a legyet, mert akkor mehet ahhoz aki csinàlta....
2014. febr. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon nem lennék rá büszke, és nem tartanám vissza ha elakarna költözni..talán noszogatnám is, hogyha neki ez az élet akkor jobb ha nem az én házam táján műveli.. Prűd lennék? Igen. Mert nem tartom normálisnak,és jövőképnek ezt a fajta életvitelt..
2014. febr. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
89%
Hát nem örülnék, sőt! Én már unokatesómon is kiakadok, amiért minden héten másik ágyába fekszik stb... Az a kérdés, hogy a lányood hogy vélekedik erről ha szóba hozod.
2014. febr. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
96%
Nem biztos, hogy félreértés, én is ismerek olyan lányt, aki ennyi idősen már swingerklubba járt. Mert ő az idős pasikat szereti. Hát, oké.
2014. febr. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
63%
Sokan kultiválják a swinger clubokat, de hogy ezt szégyellni kelljen, erről még nem hallottam. Bár nem ismerem nagyon ki magam, hogy mi a hìre ezeknek a kluboknak. Végülis nem bordélyházról van szó, csak emberekről, akik kedvelik a csoportszexet vagy mit.
2014. febr. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem nagyon undorító, biztos nem engedném amíg az én házamban lakik..
2014. febr. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
54%
18 évesen már azt csinál, amit akar. Előtte kellett volna nevelni....
2014. febr. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!