Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, ha 16 éves vagyok...

Normális, ha 16 éves vagyok és becsukom, behajtom a szobám ajtaját?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy hülyén hangzik, de anya folyamatosan azt mondja, hogy beteg vagyok, meg, hogy nem vagyok normális, az ajtót csak nyitva lehet tartani, hogy képzelem, hogy elzárkózok tőle, aki megszült, meg akitől mindent kaptam.

2014. márc. 4. 19:53
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
83%
Persze:D Én is mindig zárkóztam ennyi idősen, és engem is zavar ha a lányom becsukja az ajtót örökké:D Meg szerintem az összes kamasz ilyen:)
2014. márc. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
84%
Ez azért már durva. Szerintem az anyukád kezelésre szorul. :D
2014. márc. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
94%
Anyukádnak nagyon szépen, idegeskedés nélkül mondd el, hogy te már nagylány vagy valamennyire, és vannak magánügyeid is. Esetleg kérdezz vissza, hogy ö nem szokta becsukni a saját szobája ajtaját? Meg hogy a nagymamád elöl nem szokott soha elzárkózni? Mert ugye öt meg a nagymama szülte...
2014. márc. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
84%
Az enyém is ilyen volt/már nem lakom otthon. Még most állíts le. 20 éves koromban szombat reggel fél kilenckor feljött a szobámba, felhúzta a redőnyt, és szólt, hogy ideje felkelni. A barátom is nálam aludt, és persze épp nem malmoztunk mikor belépett, szerencsére elég sötét volt, és gyorsan kapcsoltunk.
2014. márc. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
92%
Először próbálj meg beszélni vele. Neked is vannak mindenféle igényeid, és magánéleted, ezt magyarázd el neki, és ha nem jön be, akkor keményíts be. Zárd be kulcsra, vagy ha az nincs, akkor szerelj reteszes zárat az ajtódra. Ilyen korban már nagyon fontos, hogy meglegyen a saját kis intim szférád, meglegyenek a titkaid, de sajnos ezt anyukád rossz dolognak látja, és nem egészségesnek.
2014. márc. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 without ***** válasza:
83%
amit csinálsz az teljesen normális a korod úgy maga az egész kamaszkor a lázadásról szól, ezt a szülők úgy fogják fel hogy elvesztették az ő pici gyermeküket pedig ez nem így van, ebben a korban alakul ki a saját véleményed saját világszemléleted az egyéniséged ebben a korban forr ki, teljesen normális ha ily módon szeretnéd magad elszeparálni a többiektől úgymond megteremted a saját kis "országod" azzal hogy becsukod a szoba ajtót majdnem hogy az elszakadás első lépései közé tartozik, a szülők gyakran elfelejtik hogy ők is voltak 16 évesek és ugyan így vagy nagyon hasonló módon viselkedtek, tanácsom hogy ülj le és beszéld meg a szüleiddel mert ha ilyen kis dolgokon is fent tudnak akadni akkor később nagy vitákra számíthatsz, de soha ne légy tiszteletlen, soha ne felejtsd el hogy ezen a földgolyón az ég világon senkinek nem kellesz csak ennek a kis csoportnak amit családnak hívunk ők mindig melletted állnak akármit is tégy vagy gondolj és mindig a legjobbat akarják neked, ezt meg gyakran a kamaszok nem veszik észre, remélem segítségedre voltam
2014. márc. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
72%

mi?

10-11 éves koromtól csukom kb az ajtómat..


anyukád tényleg kezelésre szorul

2014. márc. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
80%
Most állj ki magadért mert úgy jársz mint a barátnőm. 22 éves, még a szüleivel lakik de nem csukhatja magára az ajtót...
2014. márc. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy próbáltam vele beszélni, ilyenkor mondja, hogy beteg vagyok, meg, hogy kezelésre szorulok. Egyszer bezártam az ajtót, leszedték és utána két nap múlva, hosszú könyörgés után kaptam vissza.
2014. márc. 4. 20:13
 10/29 anonim ***** válasza:
86%
Anyukád nem normális.
2014. márc. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!