Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, ti megengednétek a 16...

Szülők, ti megengednétek a 16 éves lányotoknak hogy elmenjen kozmetikushoz és megcsináltassa a szemöldökét?

Figyelt kérdés
Nemrég elkezdtem szedni a szemöldököm, mert szinte már összenőtt. Sajnos most nagyon rossz formája van, egyenes teljesen és egyáltalán nem áll jól, pedig szép arcom van, de egy rossz szemöldök sokat tud rontani az összképen, ezért is egy kicsit önbizalomhiányos lettem. Anyának felhoztam a témát, de egyből leszidott hogy hülyeség, minek nekem ez, pedig már mások is mondták hogy nem előnyös. Nem öltözködök ku*vásan (bocsánat a kifejezésért), jótanuló vagyok. Szerintetek elmenjek titokban megcsináltatni, vagy hagyjam az egészet és tényleg hülyeség? Mindennap vonatozok, sok emberrel találkozok, de szinte nem merek senkinek se a szemébe nézni...Tudom hogy butaságnak tűnik, de egy rossz szemöldök tényleg sokat tud rontani.

2014. márc. 26. 20:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
Menj el titokban.
2014. márc. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%

15 évesen (tehát első éves gimisen) anyu elvitt fodrászhoz és megengedte hogy a hajamat átfestessem. Nem melírt, az egész hajamat szőkére festette a fodrász.


Anyukád elég konzervatív lehet, ha ilyet nem enged meg.

2014. márc. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
77%
12 éves korom óta járok fodrászhoz és kozmetikushoz, szóval 16 évesen meg főképp már itt az ideje, beszélj anyukáddal, és mondd el neki, hogy te akkor is elmész, ha akarja, ha nem
2014. márc. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%
Miért ne mehetnél el? Csináltasd, 5 perc az egész, és javaslom, hogy tanuld is meg magadnak szedni, megoldódik a probléma. :)
2014. márc. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Szerintetek nagy hülyeséget csinálnék, ha holnap suli után elmennék? És egy szemöldökszedés+festés kb mennyibe kerül?
2014. márc. 26. 20:32
 6/21 anonim ***** válasza:
96%
Nem csinálsz hülyeséget, de a festetést még mellőzd, először csinálják meg rendesen a szemöldököd és utána festetheted is. Na meg addigra anyud is megbarátkozik vele. Egyébként 1000ft körül van a kettő.
2014. márc. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
A szemöldök nem drága. Kb 3 perces munka, kb 500 és 1000 forint között ki kell jönnie.
2014. márc. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
74%
Ha rendesen csináltatná meg és nem olyan ronda háromszög alakú fekete valamit csinálna vagy nem egy centivel feljebb, mint az eredeti helye, akkor megengedném. De azok a lányok, akik teljesen átváltoztatják és rosszul húzzák ki, nagyon röhejesek tudnak lenni, azt nem értem, azok mit gondolnak, amikor tükörbe néznek?
2014. márc. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám a festésért + szedésért szokott asszem 1000 ft-t fizetni.

Vigyél magaddal 2500-3000 ft-ot, inkább több legyen, mint kevesebb.

De szerintem kérj időpontot a kozmetikustól.

2014. márc. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Megengedném, nincs benne semmi rossz. :)
2014. márc. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!