Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetek, ha szüleim annak...

Mit tehetek, ha szüleim annak ellenére sem bíznak számítástechnikai tudásomban, hogy sikeresen elvégeztem egy ilyen iskolát?

Figyelt kérdés

2014. márc. 29. 15:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
a munkaadódnak kell bíznia a tudásodban.
2014. márc. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
hát ha nincs munkád,meg sose volt...és otthon is kételkednek benned,akkor ja valszeg.
2014. márc. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Oh, neee, megint te vagy, akinek nem engedik a szulei szervizelni, megjavitani a gepeket? Semmi valtozas? Nem unod?
2014. márc. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Milyen iskolát? ECDL tanfolyamot?
2014. márc. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Engedd el ezt az egészet. Anyám 4 ezerért telepíttette újra a Windowst "szakemberrel", aki feltett egy rezidens Avastot, ami szarrá lassította a rendszert. Sikerélménynek könyvelem el, hogy nagysokára sikerült lebeszélnem a használatáról, örökké panaszkodott a "net" lassúságára (30 mbit). Nem egyszerű. Nem kell felvenni, építsd a saját életed, keríts csajt, barátokat, ők majd elismernek. A szülők gyakran a kelleténél kritikusabbak, bizalmatlanabbak saját gyermekeik felé, nem ellened szól. Vedd lazán, mert ha látja, hogy megborulsz ezen, akkor elkezdődik egy 22-es csapdája: reakciódban igazolva látja majd saját teóriáját, miszerint tényleg nem értesz hozzá. Tudom, agyrém, de így működik.
2014. márc. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Add tudtára, magyarázd el néki türelemmel, hogy kiemelten fontos lenne az elismerése, a bizalma számodra. És még ezután sem lesz egyszerű, de sokkal jobb eséllyel elültetsz benne valamit a jövőre vonatkozóan, mintha ezt nem léped meg.
2014. márc. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Légy büszke helyettük is magadra és a tudásodra, és bármennyire is fáj, ne foglalkozz velük. Azért csinálják, mert nem tudják elviselni, hogy te valamiben jobb vagy náluk. Ha te TUDSZ valamit, amit ők nem, akkor rögtön elönti őket az irigység és igyekeznek téged gyereksorban tartani. (Aki gyerek, az a szülei "okosságát" csodálja, és tőlük függ.)
2014. márc. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért arra én is kiváncsi lennék, hogy milyen iskolát végeztél el ezzel kapcsolatban?
2014. márc. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki. Nekem már kezd tele lenni a hócipőm azzal, hogy a fél rokonság gépét én bütykölgetem. Arra nem képesek, hogy egy programot feltelepítsenek. Gépészmérnök vagyok, azt hiszik így mindenhez értek. Szerencsére valamennyire otthon vagyok az elektronika világában is, így például egy kondicsere sem okoz gondot. De akkor is unom már. Persze semmi fizetség, sokszor még egy köszönöm se, pedig néha elmegy vele jó néhány órám. Persze rosszat nem szólhatok, mert többnyire a feleségem rokonai és megsértődne. Múltkor én voltam a rossz, mert azt mertem mondani, hogy 20 ezer lesz a törött kijelző cseréje a laptopban (ennyiért találtam a Vaterán használt, de még jó kijelzőt). Minden voltam csak úriember nem.
2014. márc. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
17:44-es: miért lennél úriember, hogyha még ki is akarod fizettetni a rokon saját laptopjának cserélendő alkatrészét?
2014. márc. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!