Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek az apám pszichopata?

Szerintetek az apám pszichopata?

Figyelt kérdés
Állandóan csavarog, hazudozik. Félti az értékeit. Az anyagi dolgokat helyezi előtérbe. Szeret másokat megbántani, és másokban bűntudatot kelteni. Hogy ha hibás egy veszekedésben soha nem látja hogy hibás, mindig azt gondolja hogy neki van igaza. A családtagjait bántja, de idegenek előtt megjátssza magát, teljesen másnak mutatja magát. Agresszív, nem szeret senkit saját magán kívül.
2014. ápr. 22. 15:08
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Lehet, h csak szimplán nárcisztikus egoista, de lehet pszichopata is, sőt, tekintve, h agresszív, szociopata is, de ennyiből nem lehet eldönteni.
2014. ápr. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%

Enyém is pont ilyen.

Szerintem azok mindketten.

2014. ápr. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%

még nem heverte ki, hogy nem Bajnai nyert

majd megnyugszik

2014. ápr. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Fogalmakkal tisztába kellene jönni..
2014. ápr. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Egyszerűen helytelen és rossz tulajdonságokkal rendelkezik. Ettől még nem lesz pszichopata, csak rossz ember.
2014. ápr. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%

Nem, különben te nemigen tehetnéd fel ezt a kérdést ide. Egy valódi pszichopata anya gyereke nagyon ritkán éri meg a 12 évet, annál többet pedig elvétve.


Végtelenül önző, leginkább valószínűleg nárcisztikus személyiségzavaros emberről van szó, azaz inkább szociopata, mint pszichopata.


Apróság, de fontos (nyílván nem olvastad a szakkönyvben, ahonnan a szöveget vetted): az ilyen ember önmagát SEM szereti, mert halvány fogalma sincsen a szeretetről. Pusztán önmaga körül forog és a "szeretete" tárgya a saját teste vagy a személyisége.


Olvass inkább klasszikusokat, azzal többre mégy. :)

2014. ápr. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Miért ne tehetném fel ezt a kérdést ide?
2014. ápr. 22. 20:46
 8/9 A kérdező kommentje:
A wikipédián olvastam a pszichopatákról és a legtöbb dolog amit ott olvastam teljesen jellemző volt rá.
2014. ápr. 22. 20:47
 9/9 anonim ***** válasza:
Mentálisan beteg, az egyszer biztos. Emlékeztet az én rokonomra. Az is bántja a családtagokat és ha híre megy a viselkedésének, még agresszívebben viselkedik.Javult már nálatok azóta helyzet?
2017. márc. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!