Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? A családom nem...

Mit tegyek? A családom nem foglalkozik velem, folyamatosan csak veszekednek mindenen,1 évig a barátomnál éltem, de most szakítottunk és haza kellett költöznöm.

Figyelt kérdés
De nem mellettem állnak, és segítenek, hanem még rosszabbá teszik a helyzetet. Folyamatosan azt vágják a fejemhez, hogy költözzek el mivel 18 vagyok. Mit tegyek? Nem bírom már így? És még most érettségizem.
2014. jún. 10. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs nagyszülőd,akihez mehetnél?Mit tettél, amiért ennyire elítélnek és kirekesztenek..?
2014. jún. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna tini fejjel elköltözni.
2014. jún. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Ha jól sejtem, nem tetszett nekik, hogy 16 éves gyereklányként elmentél otthonról, de te csak mentél a fejed után. Most, hogy kirakott a volt pasid, mennél vissza, de otthon haragszanak rád.


Hogy mit tegyél? Költözz barátnődhöz, nagyszülőhöz, vagy menj albérletbe. Ne várd a családtól, hogy elfelejtsék azt, hogy 16 évesen nem hallgattál rájuk, most viszont elég jók lennének ahhoz, hogy visszaköltözz.

2014. jún. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gondolom a szülei már előtte is ilyenek voltak, azért költözött el! Érettségi után keress melót és költözz el. Addig meg próbáld meg kibírni. Beszéld meg a szüleiddel, hogy adjanak pár hónap haladékot és elköltözöl.
2014. jún. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért költöztem el mert már akkor is elviselhetetlen volt a helyzet, akkor is örültek hogy elmentem. Probalok munkat keresni nyárra is, de nem könnyű ezt végig csinalni 19 évesen.
2014. jún. 11. 19:28
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyszüleim már nem élnek, többi rokonnal nem tartjuk a kapcsolatot pont ezért amilyenek. A barátnőim pedig 2 közeli van de ők megint csak a parjukkal élnek.
2014. jún. 11. 19:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor kénytelen vagy tűrni, amíg nem tudsz elköltözni.
2014. jún. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!