Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Páromnak fontosabb a foci...

Páromnak fontosabb a foci mint a lányunk. Hogyan tudnék rá hatni?

Figyelt kérdés
Szinte nem is fogja a kislányt, vagy xboxozik vagy meccset néz a tv-ben. Ha szólok neki akkor az a válasz, hogy hagyjam békén. Régen is sokat játszott, de azt mondta, ha meglesz a kicsi akkor megváltozik az élete. Mit tegyek?
2014. jún. 12. 10:33
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Ju duma volt, te meg bevetted. O ilyen volt ilyen is lesz. Az en apam mar tobb eve" probal valtozni"...hat nem sikerul neki.

Megszoksz vagy megszöksz.

2014. jún. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Kapaszkodj meg, ma kezdődik a foci vb :)
2014. jún. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Előbb változzon, aztán szülj neki.

Most már nincs mit tenned.

2014. jún. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős a kicsi?

Próbáljatok kompromisszumot kötni.

Az én férjemnek a motorja szerelgetése a hobbija.

Kell nekik is a kikapcsolódás. Valószínűleg az idővel van a probl

Teremts megfelelő hangulatot egy normális beszélgetéshez.

Legyen mondjuk napi két óra.

2014. jún. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
90%

4. vagyok, csak telefonról szerencsétlenkedek.

Nálunk érdemileg akkor változott meg a helyzetamikor a lányom aktívabb lett.

Most már ketten bütykölnek, a pici lábbal hajtós motorját is feltuningolták. :)

Van rajta minden: csillám, dísztárcsa, pónis matrica, és duda a szomszédok és anya "nagy örömére".

2014. jún. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Előtte is ilyen volt, te meg elhitted, hogy megváltozik. Ősi hiba. Most a VB alatt ne is számíts rá, hogy változik. de utána se
2014. jún. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
93%

Mennyi idős a kislány?

Sok férfi nem tud mit kezdeni még egy csecsemővel. Nem lehet vele játszani, semmit sem közösen csinálni.

Sokan akkor tudnak már vele mit kezdeni, ha már jár, beszél.

Ha nem folyamatosan és kizárólag mindig csak játszik a párod, akkor szerintem nem gond. Mindenkinek kell valami kikapcsolódás.

2014. jún. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
87%
Szülj még 2-3 gyereket neki, bízva abban, hogy megváltozik! Komolyan, hogy lehet valaki ilyen naiv? Mikor jönnek már rá végre a nők, hogy nem kell mindent elhinni?! Főleg amíg csak ígéretek hangzanak el, tettek nélkül! Senkit nem lehet gyökerestől megváltoztatni!
2014. jún. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Most van egy kisfiud es egy kislanyod. A kislany hamaar fel fog noni, de a parod nem.
2014. jún. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
89%
Ha régen is ilyen volt, akkor miért szültél neki? Bírom az ilyen kérdéseket. Amúgy sok mindent nem tudsz csinálni, ha benne nincs meg a hajlandóság, hogy változtasson. Mit mond, amikor kéred, foglalkozzon a gyerekével? Nem írtad, mennyi idős a gyerek, de azt is el tudom képzelni, hogy ha nagyon pici, ő még nem tud vele mit kezdeni. Az én férjem is imádja a focit (én is nézem), de a lányát emelett sem hanyagolja el.
2014. jún. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!