Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert kell folyton ezzek...

Miert kell folyton ezzek idegesiteni a masikat?

Figyelt kérdés

Az utobbi idoben az egesz csaladom ezt csinalja. 21 eves vagyok, es eddig meg nem talakoztam olyan ferfivel, akit szerettem volna, vagy tetszett volna. Akiknek en tetszek, azok altalaban nekem nem tetszenek. A helyzet pedig az, hogy az idegeimre megy a csaladom ezzel. Minden nap legalabb 1x felhozza valaki, hogy ideje lenne mar, ha lenne egy baratom. Ok nem tudjak, de persze engem is kikeszit, hogy mas megtalalta mar az Igazit, nalam meg sehol semmi, es folyton ezzel jonnek.

Miert kell mindig ezen lovagolni? EN most errol mit tehetek?


2014. jún. 16. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Ne haragudj,de miért érdekel hogy mit mondanak mások.Senkinek semmi köze hozzá.Nem késtél le semmiről,nem törvényszerű ,hogy 21 éves korodban meg "kell" találnod az igazit. Kíváncsi vagyok hogy azok akik ennyire fiatalon megtalálják a "nagyő"-t azokkal mi lesz.
2014. jún. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

"ideje lenne mar, ha lenne egy baratom"


Szerinted ilyet mondhat egy ember egy másiknak? Semmi köze hozzá.

2014. jún. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha mondhat ilyet egy ember a masiknak, ha nem, az en csaladom folyton ezzel nyaggat. Nekem is hianyzik, hogy vegre azzal legyek, akit szeretek, de azert nem fogok valakivel osszejonni, hogy legyen valakim, ha nem szeretem...
2014. jún. 16. 12:33
 4/8 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem csak veled ilyenek. Engem is piszkáltak, mondjuk inkább a tágabb család és az ismerősök. De nem vettem magamra, mert láttam, hogy mindenkivel ilyenek.

Nem kell velük foglalkozni. Vagy vissza lehet kérdezni, hogy ismernek-e valakit, aki megfelelő lehetne neked? :)

Egyébként meg még fiatal vagy, ráérsz!

2014. jún. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne vedd magadra, mert csak rosszabb lesz. Éld az életed úgy, ahogy szeretnéd.
2014. jún. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Engem is piszkáltak, na és? 24 voltam, mikor összejöttem a párommal, előtte még alkalmi kapcsolataim sem voltak (csak egy áttáncolt-csókolózott éjszaka egy helyes, vadidegen külföldi sráccal - szex nuku, ő akarta volna, én még szűz voltam akkor).
2014. jún. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor mondd azt, hogy "Ideje lenne, hogy valaki kivágja a nyelvedet." Mindezt mosolyogva, kedvesen :) Sztem hamar leszoknak majd a kérdezősködésről :D
2014. jún. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát kérlek ez nehéz kérdés, nálunk is ez ment hosszú éveken keresztül... Ugyanúgy voltam/vagyok mint te, amit írtál, ha neked nem tetszik felesleges vele összejönni. Itt az unokahúgom az etalon, aki 16 évesen több f**** fogott mint kilincset, de az milyen jó lány, én meg miért vagyok egyedül... Naná, hogy nem tudta anyukámon kívül senki mikor lett valakim (mármint a családból), így is szakítás után sikerült belém rúgniuk egy szép nagyot, de legalább már kezdenek róla leszokni...

Szerintem mondj csak annyit ha nagyon nem hagynak békén, hogyha majd olyan jön az életedben be fogod mutatni, addig meg törődjenek a saját dolgukkal/életükkel. És különben is rajtad kívül senkinek semmi köze a magánéletedhez. Kérlek állj a sarkadra és ne hagyd, hogy ilyenek legyenek veled.

2014. jún. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!