Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek anyámnak igaza van?

Szerintetek anyámnak igaza van?

Figyelt kérdés

Itthon voltam nyári szünetben hazaért ,mondta ,hogy mosogassak el ,mondom rendben elmosogatok ,aztán mondom neki ,hogy "Lemegyek biciklizni jó?" erre azt ordítja "NEM ,nem jó mert mindent nekem kell csinálnom miközben te itthon vagy egész nap. A szatyrokat is egyedül hoztam fel." Én "Felhoztam volna hogyha szólsz ,meg minden mást is ,ha szólsz." ő (Még mindig ordítva) "Igen? Neked meg 14 évesen lehetne annyi eszed ,hogy felhívsz és megkérdezed ,mit kell segíteni!" Ezen a hülyeségen elvesztettem a türelmemet mondom: "Most mi bántja úgy a segged mi?! Az ,hogy én pihenhetek neked meg melóznod kell ,hát igen sajnálom ilyen az élet ,de ezért ne velem ordítozzál már ,mert gondolom a munka helyen mélyen kussolsz a kollégák előtt itthon meg csak rinyálsz folyton ,mintha a soron lennék ,azt meg ne várd el tőlem ,hogy gondolat olvasó legyek ,mert te se nagyon szoktál odajönni hozzám spontán ,hogy nem segíthetsz-e valamiben!" Aztán megint elkezdett ordítani olyanokat ,hogy "Szíjjá verlek" meg "Ellehet innen menni" mondom jól van észérvek nem használnak nála ,hát én bezárkóztam a szobámba ,nehogy már egy ilyen ripaccsal töltsem az időmet


Másik dolog meg ,hogy az én szobám vezet a ház teraszára ,ahol a virágok vannak és folyton beront. Mivel nincs kulcsom az ajtóhoz és mellette van az ágy azt szoktam elé tolni ,hogy ne tudjon bármikor bejönni. És folyton rám nyit azt mondja beszélni akar ,kérdezem miről ,amit persze az istenért sem mondana meg csak szajkózza ,hogy nyissam ,kinyitom és egy mondatban lerendez valami hülyeséget. Hát mondom ezért kár volt kinyitni. Amikor meg rákérdezek ,hogy miért kellet ehhez kinyitni ,ágyat tologatni ,azt mondja "Mert én nem fogok egy lyukon át beszélni." Ja értem ez nincs rendben ,de a túloldali szobából való átkiabálás mert lusta felemelni a valagát az rendben van ,természetesen. ÉS már ezerszer mondtam neki ,hogy "Jól van nem tolom be az ágyat ,de akkor kopogj." Erre ő meg "Hát már pedig én nem fogok kopogni a saját ajtómon." Mondom neki "Érdekes az amerikai filmekben a szülők általában kopognak a gyerekük ajtaján ,de ha te nem fogsz kopogni akkor én meg odafogom tolni az ágyat." ő "Különben is miért tolnád oda ,ott maszturbálsz?" mondom "Miért szerinted hol kéne a WC-ben vagy a nappaliban? De ,ha ennyire rá vagy kattanva akkor nem tolom el az ágyat és nyugodtan nézegesd ,ahogy kielégülök!"


Na ekkor már elkussolt. Biztos kellemetlen helyzetbe akart hozni a témával ,de végül a saját mérgét itta meg.



2014. júl. 1. 16:46
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem igen. Szerintem nagyon bunkó vagy.
2014. júl. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
86%
Volt kitől tanulni. Mindketten hülyék vagytok.
2014. júl. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 intrepid ***** válasza:
35%
Frusztrált, ideges, apenia dolorosa, így vezeti le.
2014. júl. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
80%

""Most mi bántja úgy a segged mi?! "

"nehogy már egy ilyen ripaccsal töltsem az időmet "

"mert lusta felemelni a valagát "

"ha ennyire rá vagy kattanva akkor nem tolom el az ágyat és nyugodtan nézegesd ,ahogy kielégülök"


Te normális vagy hogy így beszélsz anyáddal??? Komolyan, nekem ilyen gyerekem lenne, beadnám az intézetbe. Jól írtad a kulcsszavakat, tényleg az elmebeteg kategóriába tartozol. Kár hogy nem kaptál anyádtól egy jó nagy pofont még időben, remélem valakitől még megkapod.

2014. júl. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
86%

Ha ez nem kamu, anyád helyében jól,képen töröltelek volna!

Vacsi helyett masztizhatnál, amennyit akarsz!

2014. júl. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
Pofozott már fel nem egyszer ,nem sajnáltatom magam csak mondom.
2014. júl. 1. 17:00
 7/43 anonim ***** válasza:
72%
Anyudnak igaza van.
2014. júl. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim válasza:
62%

Ásd el magad... Én szégyenlem a pofám helyetted, hogy a mai világban a gyerek azt hiszi, ő szarta a spanyol viaszt és bármit megtehet, de hogy még így is beszélsz?! Az édesanyáddal? Hogy nem égett még le az összes bőr a képedről te takony kölyök... Büszke lehetsz magadra, valószínű tényleg, hogy "a saját mérgét itta meg", és nem sírni ment valamelyik sarokba, hogy az édes kis fiacskája egy semmirekellő bunkó gyermek. Menj el dolgozni, vezess háztartást, nevelj gyereket, főzz, moss, takaríts, vásárolj, mellette próbálj élni is akár 5 percet, és ne legyél "lusta felemelni a valagadat", mellette birkatürelemmel és egy rossz szó nélkül próbálj értelmet verni a roppant tisztelettudó fiacskádba, utána rinyálj! Ő nem megy be hozzád, hogy mit segíthet? Életet adott neked, ételt tesz eléd ad asztalra, tetőt biztosít a fejed fölé, taníttat, felnevel, segíti az életed, édesanyád nélkül szerinted mégis hol lennél?! Gondolkozzál már ember, mielőtt ilyen baromságot írsz! És még neked áll feljebb?


Ja de persze nem akartam bunkó lenni, biztos csak kellemetlen helyzetbe akartál hozni, úgyhogy kussolok, mielőtt megiszom a saját mérgem.

2014. júl. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim válasza:
32%
szerintem pedig okkal beszéltél így vele, ugyanis a szülők általában azt hiszik hogy mi nem csinálunk semmit és csak lógunk a haverokkal. Így van, valóban egész nap ülünk és verjük a faszunkat de ők is ezt csinálták ennyi idősen és mi pedig majd amikor annyi idősek leszünk mint ők, mi is egyedül fogunk megoldani mindent.
2014. júl. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem anyudnak volt igaza. Nyári szünet van, nem értem hogy miért esik nehezedre segíteni neki. Én például ma mostam, teregettem, főztem, elmosogattam, felsöpörtem, rendet raktam. És úgy, hogy anya egyszer se szólt. Mindig mondja hogy hagyjam csak, majd ő megcsinálja, de ha látom hogy fáradt mert egész nap dolgozott akkor nem adom a kezébe a söprűt, mert én úgy is ráérek, nem vagyok fáradt.

És mi is szoktunk anyával veszekedni, de azért ilyeneket még egyszer se mondtam neki.

16/l

2014. júl. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!