Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 16-18 eves fiuk/lanyok titeket...

16-18 eves fiuk/lanyok titeket is mindig azzal idegesitenek szuleitek hogy nem csinaltok sose semmit?

Figyelt kérdés
kort is irjatok, esetleg ha felnottek valaszolnak akkor ok hogy gondoljak ilyenek a sajat gyerekeikkel?
2014. júl. 13. 11:19
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Nekem ritkán szokták mondani, akkor kiviszem a szemetet és akkor egy hétig nem mondják :D

17/f

2014. júl. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem minden nap...17/L
2014. júl. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nálunk rosszabb a helyzet. ha fullosan kitakarítunk, de mondjuk 1 vmire már nem marad idő, akkor azt veszi észre anya ami nincs megcsinálva. az meg hogy más meg van csinálva meg nem érdekli, mert az a természetes.
2014. júl. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, állandóan. És hiába csinálok meg dolgokat, mindig van valami, amire nem marad időm mondjuk, vagy nem elég alapos, és már megy is a cirkusz. Hozzáteszem ezek olyan dolgok, hogy feltakarítom a konyhát, elmosogatok, letisztítom az ablakokat, aztán azért kapok, mert a terasz nem lett lesepregetve. Azt észre se veszik, amit megcsináltam. Pedig szerintem örülniük kellene hogy legalább segítek.
2014. júl. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

18 evesen en csinalom a legtobb mindent..

mosogatas,porszivozas,vasarlas,kutyasetaltatas,dolgozom is ezek melle...fozok is,sutok is.

besegitek mert betegek,mar evek oka,csak annyi hogy nem dolgoztam hanem sulis voltmam

18L

2014. júl. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

21/l vagyok

külön élek már de régen semmi se volt jo. ha vmit megcsináltam az tűnt fel amit nem. sose tudtam eleget tenni

2014. júl. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

13 éves koromtól ketten éltünk apával.

Szó nélkül takarítottam, segítettem, bármit kellett - ő pihenhessen, vagy főzőcskézzünk, vagy csak nézzünk meg valami filmet/meccset.


Soha nem kötött bele semmibe, örült, hogy ha csinálom - bármilyen kevés is legyen -, sőt volt, hogy kérte, hogy inkább menjek a barátnőimhez, ne ezzel foglalkozzak, legyek gyerek.


De én meg alapnak éreztem, hogy ő csomót dolgozik, én max. suli, időm is van, megcsinálom, és ez azóta is így van - párommal lakunk közösen, a házimunkát mind én végzem, mert előbb itthon vagyok, meg kipihentebb általában.

2014. júl. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Fényember ***** válasza:
Mindig amit kérnek megcsinálom (jó nem mondom hogy még jó pofit is vágok ahhoz hogy a több mind 10 kilós dolgokat én horculásszam ide oda miközben a két erős bátyám meg lógatja a lábát de megcsinálom)...ha valamit viszont elfelejtek rögtön jön a lebaszás..de persze ha megcsináltam szó nélkül elmennek mellette és még kicsit csalódottak is hogy nincs kibe belekötniük ;)
2014. júl. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!