S o s!? (a többi lent)

Figyelt kérdés

szóval mi nem vagyunk se szegények se gazdagok...átlagos..

valamelyik nap elmentem a nagyszüleimmel strandra..és ugye kértem pénzt a szüleimtők..erre adtak 20.000 Ft amikor csak kb 5000 kellet volna..a nagyszüleim még nem adták vissza a visszajárót..szóvalmost beszéltük,hogy elmehetnénk valahova nyaralni..csak hogy nincs rá pénz..és nem nem azért mert most voltam strandom,,hanem azért mert a dérága szüleim havonta 40.000-et költenek cigire...és persze rám fogták h miattam nincs mert kellet a strandra 5000.Ft -.- de bezzeg erre sajnáljak az a pár ezer forintot de havonta 40000-et a cigie azt nem mert az tejlesen természetes...szóval ha mondjuk nem cigiznének 2 hónapig lenne 80.000ft és igen elmehetnént 1 hétre valahova nyaralni és semmi nem múlik azon a pár ezer forinton..-.- de már beszéltem erről a szüelimmel de azt mondta h nem érdekli és kell cizi azt kész...és mi lett a vége:se nyaralás,se semmi,és én vagyok a hülye mert egyszer elmentem strandra...és most mi a *****csináljak???



#cigaretta #fölösleges pénz költés
2014. júl. 17. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérd vissza a nagyszüleidtől a fennmaradt pénzt, és kész. Felnőtt ember arra költi a pénzét, amire akarja, ha káros, ha nem.
2014. júl. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Nádszálkisasszony ***** válasza:
Miért nem kéred vissza a nagyszüleidtől a maradék pénzt? Mondd meg nekik, hogy szükséged van rá a nyáron! Azt jól látod és megértelek, hogy bosszant, hogy a szüleid sokat költenek cigire, de sajnos te ezen nem változtathatsz! Majd te másképp csinálod!
2014. júl. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
11%
Olvasva a tortenetet...mar a stilusra gondolva (bar gondolom csalodott vagy a meghiusult nyaralas miatt) en azt mondanam h a nagyieknak keres nelkul vissza kellett vna adniuk a visszajarot. Neked meg nem a szuleidet kellene elszamoltatni h a sajat keresetuket mire koltik hanem "orulnod" kene h az 5000ft-os strand helyett 20000t kaptal
2014. júl. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
azt mondták,hogy nem kérik vissza mert a nagyszüleimnek is ők fizetik...
2014. júl. 18. 18:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Menj el diákmunkára és szépen keresd meg a pénzt:) Szívd a cigit te is,finom az...

Fú,de hisztis vagy amúgy.

2014. júl. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!