Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A te szüleid is néha instant...

A te szüleid is néha instant idegbetegek? Mi a franc baja van egy szülőnek, ha csak elkezd ordítani a gyerekével? Most utálnak a szüleim? Mire fel?

Figyelt kérdés

nem én idegesítem fel őket, segítek ahol tudok, tanlok, nem lógok, nem hozok rájuk szégyent, nem dorogozok...


De néha valami bajuk lesz! És a legkisebb dolgon fél órát velem ordítanak!

Múltkor semmi bajuk nincs, bele bézek a hűtőbe, megkérdezem: miért nincs tej?

És elkezd velem anyám ordítani, hogy Mert elfogyott, és ha annyira kell, akkor szépen felöltözöl, és elmész a boltba!

De mint egy elmebeteg úgy ordítva!

Majd fogta magát, elment a boltba, vissza jön, és ordít hogy hozott tejet, és rögtön menjek igyak!ó

és elém vágja az aztalra szinte hogy itt a tejed amit annyira akartál! elmentem érte neked, csak meked!

Ilyenkor félek is, hogy nekem vágja vagy bármi!



és nyugtatom, hogy ne kapja fel a vizet csak kérdeztem, nem panaszkodtam!

És ordít, mondja a magáét, ott hagyom, és még mindig ordít!

Előtte fél órával még viccelődtünk, nevettünk!


Ilyenkor mi a bajuk? Utálnak engem vagy mi rosszat tettem? kértem hogy a kérdésem akasztotta ki!

És hogy kezeljem ezt? Mert nyugtatom őket, elnézést kérek, és még rosszabb lesz a helyzet!

16F



2014. júl. 19. 18:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
82%

"Vegyél magadnak. Én is voltam ennyi idős, én is szóvá tettem, ha nem volt tej, ez ilyen, ma már tudom, hogy én is mérges leszek a gyerekemre, ha ennyi idős korára nem találja fel magát, és robotnak néz..."

Mi robotnak nézés egy egyszerű kérdésen? Mit kell ezen bepipulni?

Jó, mondjuk igen, a felnőtteknek rengeteg stressz van a nyakukon, és sokszor az "ártatlanon" vezetik le. Ha rossz napom van, én a párommal bunkózok. Mindennél jobban szeretem, de ha ő van a közelben, akkor őt találom meg a mérgemmel, utólag persze mindig nagyon bánom, és kiengesztelem. Szerencsére nem sokszor fordul elő, de meg tudom érteni a jelenséget. Mondjuk utólag illene annyit nyögnie anyudnak, hogy "bocs rossz napom volt" vagy ilyesmi.

2014. júl. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
96%

Miért lett lepontozva 8 és 10? Csak elmesélték a hasonló tapasztalataikat, mi a rossz ebben?


Egyébként együtt érzek veled, nekem is ilyenek a szüleim, de én már alig kommunikálok velük, pont emiatt.

2014. júl. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
79%

Sok ilyenvan sajnos. Az én anyám is ilyen volt, el is költöztem amint lehetett. Ő még akkor is ordított ha meg sem szólaltam. Pl. ha a mini konyhánkban rámtaposott, fél óráig ordított, hogy miért dugom alá a lábam :-D most így utólag vicces de akkor nagyon durva volt!

Csak egy észrevétel : esetleg megpróbálhatnád azt, hogy másképp fogalmazol pl. Miért nincs tej? helyett: ó, nincs tej, majd vehetnénk legközelebb. Vagy ilyesmi. Bár nálunk ez sem segített de hátha csak félre értették és azt hitték hálátlan vagy.

2014. júl. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű kérdés? Az, hogy miért nincs tej? Nem azt kérdezte, hogy van tej? Hanem, hogy MIÉRT nincs?! Na mit gondoltok miért nincs? Ezt magától nem találja ki? Elfelejtette, nem volt nála pénz, mittudomén, de nem... miért, hát direkt! Direkt nincs, hogy te rosszul érzed magad!
2014. júl. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Látom, megint a szokásos primitív válaszok jöttek nagyrészt.

Akik belekötnek abba, h instantot írtál, azokkal nem érdemes foglalkozni, sok frusztrált buta ember itt éli ki magát.


Aztán vannak, akik mentegetik a szülőket, na ez se semmi. Most komolyan, szerintetek van arra mentség, h vki elkezd üvöltözni, mert elfogyott a tej és abba sem tudja hagyni? Mert sztem az ilyen ember orvosi eset.

Ráadásul a kérdezővel semmi gond sincs - legalábbis leírása alapján - tehát a szülei idegbetegek, és szakember segítségére szorulnak.

Kérdező, semmi okosat nem tudok írni, ha van egy normális rokonod, ismerősöd, hozzá kéne költöznöd, és minél hamarabb a saját lábadra állni, az ilyen szülők nem szoktak megváltozni.

2014. nov. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
az én szüleim is dettó (15/L)
2014. nov. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!