Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kb 20 perc múlva bevallom...

Kb 20 perc múlva bevallom anyukámnak hogy meleg vagyok. Mit mondják neki? Hogyan? 17/f

Figyelt kérdés

2014. júl. 23. 13:42
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
84%
Mért?Te nem tudtad tini korodban,amikor még nem volt senkid,hogy vajon melyik nemhez vonzódsz? :)
2014. júl. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
81%

20.

Attól,hgy nem volt senkije tudja, hogy melyik nemhez vonzódik 17 évesen már.

13 évesen is tudtam, hogy a férfiak vonzanak,és egy kicsit a nőkis.

Heteronak vallom magam, de van biszexuális hajlamom, de ezt már kiskamaszkent is tudtam.

/ nem hiányzik a saját nemem, de vonzónak tartok egy női testet, fejnél vagyok, ahogy egy másik ferfival,mígy másik nővel sem enne már kapcsolaom, nem nézek pontemciálisan más személyre, mint a férjemre, egyébként, csak férfiakkal volt kapcsolatom, nővel csak csókot váltottam, inkább kíváncsiságból, mint céllal/

2014. júl. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim válasza:
7%
ne higyjétek már el! Kamu! Azért írta a 20 percet, hogy nibél többen írjanak választ!
2014. júl. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
85%

Örülök, hogy ilyen jól fogadta. Bár lehet, hogy azért, mert az gondolja, ez még változhat. De gondolom nem fog.

Ha csak 17 éves vagy, akkor még várj azzal, hogy felvilágosíts a hugit is, nem tudom hány éves. Szerintem egyenlőre örülj anyukád reakciójának és kész.

Ne kürtöld világgá a saját érdekedben. Nem olyan világban élünk, ahol mindenki tolerálni tudja.

2014. júl. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
9%
17 évesen jóformán azt sem tudja, mire való a fütyije. Egyébként meg hagyjuk már ezt a toleráns-intoleráns vakert. Ha felnőtt férfiként is úgy gondolja, hogy neki a fiúk jönnek be, akkor rendezze be úgy az életét, kész. Amíg nem provokációra használja a dolgot, addig senkit nem fog zavarni.
2014. júl. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
7%
Dugj egy uborkát a seggedbe, és ugrabugrálj ki vele, miközben egy férfi nevet ordítasz, és azt, hogy KEMÉNYEBBEN!
2014. júl. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Anyum mondra hogy nem akar bécsapni, reméli hogy legalább bi felé hajlom. Megpróbálom csajjal az ő kedvéért bár ehhez bekell csapnlom egy lányt amit nem szívesen teszek :S. Amúgy kibeszéltem vele a témát és teljesen olyan mindhárom nem történt volna semmi. De kérte hogy értesítsem ha van valami fejlemény az "ügyben". A 20 percet azért írtam mert hazafelé a telefonról küldtem és hazafelé sétálva böktem ki, de az valami nagyon nehéz volt, nem kívánom senkinek
2014. júl. 23. 22:31
 28/33 A kérdező kommentje:
Bocsánat ha valahol érteltlen a mondat, a telefonom szeret új szavakat kreálni
2014. júl. 23. 23:03
 29/33 anonim ***** válasza:
89%

Gratula, ügyes vagy, hogy elmondtad. :)

A kétkedőknek: én onnantól kezdve, hogy fiúkról álmodtam, és csak a fiúk vonzották a figyelmemet, onnan bizony tudtam, hogy meleg vagyok, mindenféle szexuális aktus nélkül is. :)

2014. júl. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:
89%

Nemtudom ki olyan hulye hogy azthiszi hogy ezt n lehet tudni ilyen korban??? Basszus annyira látszik hogy nem meleg az aki ilyet ír sőt..teljes homályban van..ennyi erovel honnan tudod hogy te a lányokat szeretted 17évesen? Szánalmas.. Legalább ovoda óta tisztában vagyok vele hogy meleg vagyok. És az összes meleg aki nem "divat" bol meleg az igenis mindig tisztába volt vele:D én egész eddigi életben imádkoztam,elnyomtam,titkoltam ezt a dolgot. És nagyon buszke lehetsz magadra hogy be merted válalni:) nagyon erős és igen, nagyon okos döntés volt. Ne halgass semmi negatív kommentre a jövőben. Senkise értheti meg ezt a dolgot a melegeken kívül....


16/fiu/teljesen tisztában van vele hogy MELEG

2014. júl. 26. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!