Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám lekapcsolja a légkondit!...

Apám lekapcsolja a légkondit! Mit csináljak? Minek vettünk, ha nem lehet használni?

Figyelt kérdés

Mondta, hogy kapcsoljam le. Mondtam neki, hogy 30 fok van, süti a nap a szobám, megdöglök.


Szólt megint, hogy kapcsoljam le, és mondtam hogy nem, azért van, hogy használjuk!


Erre felmászott és kihúzta a konnektorból a vwentillátort!


Normális? Mi a fene baja van?



2014. aug. 1. 13:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%

Van külső redőny, spaletta? Ha nincs, akkor azt szereltessetek fel, ha az se megy, legalább kívülre egy sötét függönyt.

Drága az áram, és ha nem folyik a pénz a csapból, akkor érthető.

2014. aug. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
57%
Lehet, h már megbánta. Mindnyájan voltunk már így, hogy megvettünk valamit aztán nem is használjuk.
2014. aug. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
72%

Te fizeted a rezsit? Nem! Tudod, mennyit eszik a légkondi? Hát hosszú távon batár sokat, apudnak igaza van. Te meg zuhanyozz le, húzz vizes pólót, ha annyira meleged van, vagy menj dolgozni, keresd meg a vllanyszámla árát és akkor mehet egész napra a légkondi.


Nekünk is van, de max. este kapcsoljuk be. Ki lehet bírni a 30 fokot is - én is bírtam éveken át.

2014. aug. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
48%

4-es vagyok.

Építs egy szélgenerátort vagy vegyél napelemeket amire rákötöd a légkondit aztán mehet a menet egész nap. Nagyon drága ám a villany!

2014. aug. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
87%

Mi családi házban élünk, de nálunk NINCS légkondi, nincs, mert rohadtsokba kerülmne az áram, meg a telepítése meg a készülék is.


Szerintem olcsóbb, ha nagyon meleged van, lezuhanyozni(tudom, az is pénz, de mégse a légkondi üzemeltetésének az árát teszi ki), vagy inni egy jégkockákkal telepakolt üdítőt, alkoholmentes koktélt(amit nem a berúgásért iszol, hanem hogy üdítsen).

2014. aug. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
49%
Nalunk 3 legkondi van, havi 860-900ft....
2014. aug. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
54%
Ja es egesz nap mennek szinte... Nem luxus a legkondi..
2014. aug. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
43%
Figyu, ha én 30 évesen kibírtam - a terhességem utolsó két hónapjában, őrületes viszketéssel, álmatlanul, feltelve vízzel -, hogy az összes nyílászárónk le volt fóliázva 40 fokban felújítás miatt, akkor te is kibírod tizenévesen ezt a kis meleget. Ez még a közelébe se ér annak a nyárnak. Menj ki, áss egy bunkert, utána marha jó hűvös lesz a szobád!
2014. aug. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
50%
9. Ne fárassz már.
2014. aug. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
98%

"Nalunk 3 legkondi van, havi 860-900ft...."


ezt levezethetnéd részletesen, mert elég hihetetlen, hogy a 3-4 kW-os teljesítményű légkondik 24/7-es üzemeltetés során havi 20 kWh-nyi áramot fogyasztanak

2014. aug. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!