Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy lány miért nem mond el...

Egy lány miért nem mond el ilyet az anyjának? Teljes sokkban vagyok még mindig

Figyelt kérdés

24 éves lány és 20 éves fiú anyja vagyok. A lányom mindig lázadt, nem voltunk egy hullámhosszon, sokszor veszekedtünk, a páromat sem fogadta el, nem kellett neki a segítségem. Tavaly befejezte a főiskolát és az első fizetéséből elköltözött albérletbe, ami nagyon rosszul esett. Kocsival 5 percnyire költözött, szakított a fiújával akivel 5 éve járt és összeköltözött egy barátnőjével. Én a költözéskor voltam a lakásban és utána 1 alkalommal. Éreztem hogy nem szívesen fogad, ami szintén fájt. Adott egy kulcsot a lakáshoz, de sosem mentem csak úgy be. Szombatonként a családdal ebédelt, tehát nem mondhatom hogy teljesen elszakadt tőlünk.


A héten korfun van, a lakótársával nyaral. (ide is úgy ment, hogy heló holnap elmegyek szia) még a viráglocsolásért sem engem kért meg.


A fiam hétfőn nyelvvizsgázik és kellett neki szótár, és felhívtam a lányomat bemehetek-e hozzá. Éreztem telefonon keresztül, hogy húzza a száját, ami totálisan felidegesített.


Bementem a lakásba, és valami furcsa érzés töltött el. Álltam a szoba közepén és 5-6 másodpercig csak néztem hogy mi annyira fura ott. Elkapott egy érzés, hogy muszáj belenéznem a hálószekrénybe. Nem tudom megmagyarázni, hogy hogy tört rám, egyszerűen azt súgta a megérzés, hogy bele kell néznem.


Kihúztam a fiókot és 3 képkeret került elő, amin a lányok nem úgy viselkednek, mint akik csak barátnők… csókolózós,ölelkezős képek konkrétan.

(utólag rájöttem hogy azért volt ez a késztetést, mert az ágyak nem a szoba különböző részein voltak, csak kb 40 centire voltak egymástól elhúzva, a két ágy között nem volt semmi, és az egyik éjjeliszekrény teljesen üres volt)


Azonnal kimentem a szobából, nem tudtam bennmaradni. A vérnyomásom felugrott, egyszerre elöntött a harag, a kudarc és a bűntudat. Szó szerint rosszul lettem, felzaklatott, csak levegő után kapkodtam, még sírni sem tudtam a sokktól.


Holnap jön haza a lány, mit tegyek? Miért nem mondta el, hogy lánnyal van? Az anyja vagyok! Szóljak? Ne szóljak? Mit csináljak?



2014. aug. 2. 08:54
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
96%
Azert nem mondta el, mert tudta, hogy ilyen reakciod lesz mint amit leirtal.
2014. aug. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
96%
Mit szólnál?hogy igaz hogy szótárért mentem,de kutakodtam?Nem érezte hogy elmondhatja,a miérteket ti tudjátok.Ezt el kell fogadni,attól még a te véred h egy lánnyal boldog.A lényeg h boldog!
2014. aug. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ha megtudja hogy kutakodtál nála, elveszíted örökre. Nagyjából minden beléd vetett bizalma (amiért a kulcsot is adta) ugrik. Próbáld meg feldolgozni magadban, neki semmiképp se említsd.
2014. aug. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
95%
Nyilván azért nem mondta el, mert te ilyen drámát játszol le utána.
2014. aug. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
99%
Ne haragudj, de valószínűleg oka volt rá, hogy nem mondta el. Ha bemész a lakásába, és csak úgy "elkap egy érzés, hogy muszáj belenéznem a hálószekrénybe", akkor semmilyen szintű bizalmat ne várj el tőle...
2014. aug. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
24%

Mondd meg neki, hogy amit most kérdezni akarsz, arra bármi is lesz a válasza, te mindig szeretni fogod. És aztán kérdezd meg, hogy jól érzed-e, hogy a lányokhoz is vonzódik.

Ajánlom olvasásra Ritter Andrea: Melegek c. könyvét.

2014. aug. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
92%
Azért nem mondta el neked, mert nem bízik benned. Csak te tudhatod, hogy ez miért van. Egyébként hogyan állsz a dologhoz, elfogadod, hogy a lányokat szereti?
2014. aug. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
94%
A kerdeseben meg van, hogy hogy all a dologhoz.
2014. aug. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
59%
talán azért nem mondta el, mert sejtettem, hogyan reagálnál. ha tényleg leszbikus, akkor az talán megmagyarázza,h miért volt lázadó és miért akart távolodni tőled. hogy mit egyél? hát talán meg kéne beszélni. én biztos rákérdeznék, és meg akarnám vele beszélni.
2014. aug. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
83%
En sem mondanám el egy ilyen anyának, mint te. Mellesleg ritka bunko dolog mas szekrényebe benézni. Vennem vissza azonnal a kulcsot.m
2014. aug. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!