Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ilyen szemetek a szüleim...

Miért ilyen szemetek a szüleim? Tudják hogy kisfiú korom óta cicára vágyom, imádom a cicákat, és most meg kaptam egy kutyát. Utálom a kutyákat ezt meg főleg mert elvette a cicalehetőségemet?

Figyelt kérdés
apám végül azt mondta ha eltudom passzolni valahova akkor hozhatok cicát...
2014. aug. 6. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Kamu...
2014. aug. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
57%
jah, szünet van, Ödönke meg unatkozik, és jön trolkodni.
2014. aug. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
pedig ez nem kamu.
2014. aug. 6. 21:33
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben dobd fel valami hirdetesi lapra, hogy kutyat cserelsz cicara.
2014. aug. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Ugatósomat nyávogósra cserélném
2014. aug. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
98%

Te csak azzal foglalkozz, hogy aki a cicákat szereti, rossz ember nem lehet. Keress jó helyet a kutyusnak, azért ő sem érdemli a rosszat, csak, mert te a cicákat jobban csíped. Ő nem tehet semmiről.

Szerintem az a bajuk, hogy őskövületek, és régen a férfinak kutyát kellett szeretni, mert a macskás pasikat puhánynak, nőiesnek tartották. Na, ennek ma vége, én inkább azokon a pasikon röhögök, akik táskakutyát sétáltatnak a parkokban...

2014. aug. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
55%
Én például Ferrarit akartam gyerekkorom óta, de a szemét apám egy Porschet vett nekem, úgyhogy át tudom érezni a problémád.
2014. aug. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!