Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy uj telót akarok venni ami...

Eszmike kótai kérdése:

Egy uj telót akarok venni ami 9000 forint és kitől ha nem anyukámtól kérnék pénzt de ő nem admit tegyek hogy rá vegyem hogy adjon?

Figyelt kérdés
2014. aug. 13. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Nem maradt le egy 0 véletlenül? Mert annyit én sem adnék. M-m-m-m-m-munkaaaaa
2014. aug. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha baja van a mostani telefonodnak, akkor mondd meg neki, hátha úgy ad. De ha nem látja értelmét az új telefonnak, mert jó a meglévő, akkor nem ad, és felesleges is.
2014. aug. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%

Minek neked az? Tudom, változnak az idők, de kb. 40 voltam, amikor megvettem az első mobilt. 17 évvel később is csak a másodikat használom.

Nyilván nem dől a pénz hozzá. Nem fogsz belepusztulni nélküle.

2014. aug. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
A mostaninak van valami baja? Mert ha nem, akkor ennyi pénzért kb. ugyanolyant fogsz kapni. Nekem felnőttként, pénzkeresőként Nokia C2 van. Arra bővel jó, hogy telefonáljak, másra meg minek? Villogni? Én sem adnék. Otthon van internet, egyébként meg milyen halaszthatatlan elintéznivalóid vannak? Nekem vállalkozóként bővel megfelel a c2.
2014. aug. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Hány éves vagy?
2014. aug. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!