Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha anyám felveszi...

Mit tegyek, ha anyám felveszi a telefonomat? (részletek lent)

Figyelt kérdés
A múltkor kimentem egy kicsit a szabadba, nem vittem a telefonom, utána, mikor hazaértem, anyám büszkén mondta, hogy hívott az egyik haverom és felvette! Miért teszi ezt? Mit tegyek? 15F

2014. aug. 25. 08:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%

Megkérted már, hogy ne tegye? Lehet, hogy ő segíteni akart ezzel neked.


Vedd fel te is az övét, hátha megérti a dolgok lényegét.

2014. aug. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
89%
egyszerűen mondd meg neki hogy ne vegye fel a telefonodat, mert te majd elintézed.
2014. aug. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen, mondtam már, de azzal mentegetőzik, hogy azt hitte, hogy valami baj van, a haverom meg csak igy tud szólni, mert nem ismeri anyám telefonszámát...
2014. aug. 25. 08:32
 4/13 anonim ***** válasza:
72%

De most komolyan, mi baj van abból, ha anyukád veszi fel a telefont?


Még ha valami olyat is akarna a haverod mondani neked, ami anyukádra nem tartozik, csak észreveszi, hogy nem veled beszél.


Tudom, hogy 15 évesen ciki, hogy "anyuci" veszi fel a telefont, de normális emberek között ennek nem kéne problémának lennie. Te attól még ugyanúgy látod a naplókban, hogy ki hívott és miért.


Nincs ebben semmi, szerintem.


23/L

2014. aug. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
*ki hívott és mikor (bocsi :D)
2014. aug. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem nincs ezzel semmibaj,ès mi van akkor ha tényleg baj van ő meg nem veszi fel.Gondolom haverod sem akadt ki ezen.

Kamasz vagy és ezért probléma ez most neked.Örülj neki,hogy foglalkozik veled.Ne bántsd ezért anyudat.Ha nem viszel magaddal telót kapcsold ki,a probléma meg is van oldva.

2014. aug. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Vagy vidd magaddal, agy kapcsold ki, amikor nem vagy otthon.
2014. aug. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
35%

Egyszer megkéred, hogy ne tegye, mert ez a te dolgod. Semmi köze ahhoz, hogy ki keres, ki hív és miért. Ha akarod, majd elmondod neki, de ő maga nen kontrolláljon.


Ha nem hallgat a jó szóra, akkor jön a büntetés: a telefont le kell jelszavazni, hogy senki más ne tudja kezelni, csak te. Ha huzamosabb ideig nincs nálad, akkor pedig kapcsold ki.

2014. aug. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 *Victorique* ***** válasza:
100%
Egyszer előfordult, na bummm. Aggódott mert nem vitted magaddal a telefont, az Anyák már csak ilyenek.
2014. aug. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%

Én nem értem ezt. Ha épp az emeleten vagyok és csörög a telefonom, anyunak lekiáltok, hogy vegye fel, mire leérek.


Ha az övé csörög és nincs ott, akkor én veszem fel, bemutatkozom, és a hívó vagy üzenetet hagy, vagy pedig viszem anyunak a telefont.


Régen vonalas telefon volt, és simán felvettük, nem tudtuk, hogy ki hív. És 15 évesen nem hiszem, hogy olyan ügyeid lennének, ami miatt anyukádnak nem lenne szabad felvenni a telefont.


Túl van misztifikálva a mobiltelefon, maradjunk ennyiben.

2014. aug. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!