Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennél ha a fiad beleszere...

Mit tennél ha a fiad beleszeretne az alkalmazottadba?

Figyelt kérdés
Van egy családi vállalkozás, a fiadnak megtetszik a nála egy évvel fiatalabb alkalmazott, mit tennél?? Lebeszélnéd? Milyen szemmel néznél rá ezek után? Munkájával elégedett vagy, másban nem tudsz véleményt mondani.
2014. szept. 9. 23:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Legalább tudod, hogy egy rendes lányt talált magának. Mindössze tisztazni kell velük, hogy nem mehet a munka rovására a kapcsolatuk. A munkát és a magánéletet külön kell kezelniük. Ha meg valami gond lesz köztük, külön műszakba kell beosztani őket, ha lehetséges. Így a lány is megmarad, mint munkaerő.
2014. szept. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
87%
Én nem osztanám be őket együtt de elmondanám higy legyenek boldogok talalkozzanak szabadidejükben nyugodtan, semmu kifogásom nincs ellene. DE! A munkahelyre dolgozni járunk! Ezt tapasztalatból írom bár nem a gyerekemről volt szó, csak nagyon kedves alkalnazottakról..akik a szerelem hevében elfelejtettek dolgozni!:-) pl vihogva kergették egymást a vendégek előtt!!! Nagyon kellemetlen volt hogy egy ilyen alap dolgot nem gondoltak át és mérlegelték hogy talán ezt nem kéne!!
2014. szept. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ha az alkalmazott fiatalabb, az azt jelenti, hogy mindketten felnőttek, akkor meg semmi közöm hozzá.
2014. szept. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%
Szerintem egy cseppet túldramatizálod. Inkább örülj, hogy ott van előtted és látod mi a helyzet. Nem kell ezt túlbonyolítani, ha a munka rovására megy akkor majd szólsz nekik és beszélsz a fiaddal, de szerintem nyugodtan hagyhatod őket, főleg, ha szimpatikus a lány. Légy boldog velük, hisz a fiad most boldog. Szerintem inkább próbálj beszélgetni a lánnyal te is, közeledj felé, lehet, hogy nagyon kedves lány.
2014. szept. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

" de félek hogy a munka rovására megy, mert a munkája 1000% "

Te a munkagépet sajnálod, a fiad a legkevésbé sem érdekel. Ráadásul még sznob is vagy.

2014. szept. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!