Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ki hogyan kezdte az elkoltozes...

Ki hogyan kezdte az elkoltozest a szuloktol amikor osszekoltozott a parjaval?

Figyelt kérdés
Pl. alberleteket kezdtetek el nezni. Mikor kezdtetek el pakolni ezutan. Mikorra lett berendezve. Mikor volt az elso ejszaka ezekutan. Stb
2014. szept. 23. 22:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
Nem unod még??ma mindenki költözni akar???
2014. szept. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Egyébként már elmondtuk ma párszor:összepakol az ember,és megy.Ez így szokott történni általában.
2014. szept. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én már egyedül éltem mikor a mostani férjemmel később összeköltöztem.


Mikor a szüleimtől elköltöztem elmentem néztem albérleteket, mikor megtaláltam a megfelelőt lefoglaltam. Félig bútorozott volt a maradékot először régi bútorokból hoztuk össze aztán az évek folyamán lecseréltem. kb. 1 hónapra a szerződéskötés után költöztem be. Pakolni meg 2 nappal a beköltözés előtt kezdtem el.


Időben kb. a férjemmel, illetve akkor még barátommal is így zajlott, albérlet keresés, lefoglalás, kifizetés, 1 hónap múlva költözés, kb. 1-2 nappal előtte pakolás. Ide már új bútorokat vettünk élből (az 1 hónap alatt a nagyját beszereztük) és a lakás alapból üres volt.

2014. szept. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Napokig házról-házra jársz.Az egyik hely lepukkant,a másik veszélyes környék,a harmadiknál bunkó a tulaj,a negyedik megfizethetetlen...Ha végre megvan,leteszed a pénzt,kapsz szerződést,lakáskulcsot.Összepakolsz,átviszed a cuccod és kész.Jöhet az első éjszaka(örülj,ha nem verik rád az ablakot)
2014. szept. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mondjatok csak ilyeneket neki,aztán majd 20 év múlva is itt tart még,hogy a GYK-n kérdezi,hogy akkor most hogy költözzenek össze a párjával??? :))
2014. szept. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Néztek egy albérletet. Majd telefonáltok. Megnézitek személyesen. Ha tetszik akkor leteszitek a kauciót, meg az első havi cuccot. Plusz ugye szerződés meg hasonlók

Ha van bútor, akkor csak kevés dolgot viszel magaddal, ha tök üres, akkor bútorokat is kell vinned.

Alapból kitakarítasz, akármit is mondanak a tulajdonosok.

Ha reggel költözöl be, este már minden ok, tehát már be is van rendezve minden.

Esetleg ha valami hiányzik, akkor mindegy, hogy 1 nap múlva vagy 1 hónap múlva kerül oda.


Amikortól már fizeted az albérletet, akkor ugye megkapod a kulcsokat, így már aludhatsz is ott.

2014. szept. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ertelmes valaszoloknak koszi!


Ertelmetlenek meg kimeljenek legyszives! :D

magamtol is tudom azert ezeket, de jo szemelyes tapasztalatokat is hallani!

2014. szept. 23. 22:40
 8/12 anonim ***** válasza:
Én a páromhoz költöztem be. Kitűztük az időpontot, összepakoltam a cuccaimat, vettem még néhány dolgot, (konyhai cuccok, vákuum zsákok a pakoláshoz, stb), aztán költözés után napokig csak rendezkedtem.
2014. szept. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem mentem többet "haza" (=szüleimhez)
2014. szept. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

# 5 !

Saját tapasztalatot kért és hogy hogy megy ez.Hát így megy,minek szépíteni a dolgot? Jobb ha felkészül rá!

2014. szept. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!