Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak ha lassan...

Mit csináljak ha lassan idegbeteg leszek anyámtól?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már egy jó ideje megy az, hogy anyám eszméletlenül hangosan csámcsog, cuppog evés közben, sokszor a kezével eszik, nyalja az ujját.fúj. legszívesebben ilyenkor egy kiskanál vízben képes lennék megfojtani magam. Eszméletlenül irritáló, undorító. Múltkor mondtam ezt neki(persze nem ebben a stílusban), mert már nem bírtam tovább. Erre akkora hisztit vágott, engem is megrángatott, üvöltött, hogy kikéri magának hogy nem eszik rosszul.


Ááá. nem. Még törökülésbe is felteszi a lábád ebédnél, vacsinál, reggelinél.

És leírhatatlan.

A haja fel van copfozva a feje közepére, mint valami..nem is tudom.

És napközben meg rágózik, ugyanígy kb.

Ha meg már este kiveszi a rágót, akkor az ujjait beveszi a szájába, cuppok.....


Nem bírom tovább ezt hallgatni, nézni!!

Mit csináljak?? Segítsetek kérlek!

(az apukámat ez nem zavarja)


2014. szept. 26. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyel egyedül.
2014. szept. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyél egyedül.
2014. szept. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az onmagaban nem eleg,ez nalunk is volt.mindenel mergesitet amivel tudott,mint egy kamaszodo kishug.tanultam,dugta a fejet a konyv s a fejem koze,mar szinte beteges volt.en utanozni kezdtem,aztan bedurvult a dolog.most kulon lakom,de amibe lehet beleszol.fiu van esetleg a kepbe?hany eves vagy
2014. szept. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

az a baj hogy nem engedi hogy egyedül egyek.

Én is ilyenkor utánozni szoktam, de tiszta idegbeteg lesz.

Meg minden kajába belenyal, ha csinál egy szendvicset nekem, azt se bírja ki anélkül, hogy valamelyik "hozzávalójából" ne egyen. Vagy meg ne nyalja meg az ujját.

A haját meg folyton csavargatja mint egy őrült, és ettől hullik, azaz a kajában is megtalálható..

2014. szept. 27. 18:21
 5/7 A kérdező kommentje:
ja, és lány vagyok és 13 éves vagyok(nemsokára 14)
2014. szept. 27. 18:22
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát figyelj... a felnőtteknek általában elé bonyolult életük szokott lenni, általában nem perspektíva nekik, hogy egy gyereket idegesítsenek. Elég baj hogy ott vagy, de ha már így alakult, elviselnek, meg adnak enni. Eleve az sem jut eszükbe, hogy ideges lehetsz. Mitől lennél, semmi gondod a világon.

Szóval ezzel kicsit el vagy tévedve.

Csinálj magadnak szendvicset, aztán kész.

2014. szept. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#3 nalunk akor volt erosebb ez a dolog ha nem vette be a vernyomascsokkentot,ha latam durvul a helyzet eszebe juttatam,aztan nagy rity,puff,hogy kebzelem stb,takarodj.kimentem v futtam mert vagot utanam valamit,mikor viszamentem normalisab volt,gondolom adig bevete a gyogyszert,v egyszere kitort a duh s kesz
2014. szept. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!