Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyahiányt/anyakomplexust...

Az anyahiányt/anyakomplexust lehet valahogy enyhíteni?

Figyelt kérdés

Iszonyatosan anyahiányom van. Sok felnőtt nőben keresem az anyámat, tanárokban főként, mert ugye velük nap, mint nap találkozok.

Nem szeretném ha ők ezt észrevennék, bár szerintem a gesztusaimból, beszédemből leszűri némelyik.

De azt sem tehetem, hogy odamegyek hozzá, őszintén elmondom, hogy mi "bajom" van, és hogy szeretném pótlékként (jó értelemben) "használni". Viszont nekem ez így nagyon rossz.

Az anyámmal nincs kapcsolatom, és vele MÁR nem is szeretnék. Sajnos ez már végleges dolog.


Tudnék valahogy ezen a hiányon enyhíteni? Nagyon rossz így!!!


20/L


2014. szept. 27. 21:09
 1/8 anonim válasza:
Én beszélgethetek veled. Enyhiteni nem nagyon tudod szerintem. 1 igazi anyát semmi nem pótól.
2014. szept. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ez van...18/L

Engem örökbefogadtak egyébkéént...

2014. szept. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azt kell,hogy mondjam nem...sajnos.

Tapasztalat,ugyanis anyukám már rég meghalt.

egy tizenéves lány

2014. szept. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Óóó drágáim...bárcsak mindanyiotoknak az anyukája tudnék lenni!

A szívem szakad meg ilyenkor:-(

2014. okt. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Anyahiányt pótolhatja egy idősebb nő, NEM szex partner!
2014. okt. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs keresztanya,nagynéni akivel jó a kapcsolatod?Talán a velük való sok beszélgetés enyhítene rajta,de pótolni nem tudják :(
2014. okt. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
nem... en is hasonlo cipoben jarok mint te.. engem 2 eves koromban hagyott itt az anyam.. azota apu egyedul nevel.. egy ideje sokat latogat engem/minket.. de nem tudom mar elfogadni ot ugy mint az anyam... annyi roszat tett hogy nem tudom elfogadni.. egy ideig meg enis keresgeltem egy ugymond ''anya potlekot'' de nem talaltam.. es meg enyhiteni sem nagyon tudtam ezen a dolgon.. van egy ismerosom.. akivel jol el tudok lenni meg minden de vele csak nyaranta talalkozom.. es akarmennyire is probalkozom nem tudom enyhiteni ezt a nagy hianyt... a gyereknek szuksege van egy anyara.. szoval maximum annyit tudsz tenni hogy megprobalsz beletorodni ebbe a dologba.. egy igazi anyat nem potolhat senki..
2014. okt. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Amúgy meg...ott van nekünk Keri! ;) :*

hehehe :P

2014. okt. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!