Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy ennyire félt?

Normális, hogy ennyire félt?

Figyelt kérdés
Anyukám megnézi az üzeneteimet és nem enged el sehova egyedül, csak suliba. Mindig mondom neki, hogy tudok vigyázni magamra, elvégre 5 éves korom óta karatézok. Azt is szoktam mondani neki, hogy szükségem van egy kis saját térre, de mindig azt mondja, hogy örüljek, hogy törődik velem. Örülök, mert tényleg nagyon jó anya és nagyon szeretem, de ez szerintem már kicsit sok. 14/L

2014. okt. 30. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
Ez az anyák dolga, és ő jól végzi. Lesz idő ,amikor hiányozni fog.
2014. okt. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Én 17 éves vagyok. Ugyanez van.

De megbeszéltük. Néhaenged egy kicsit néha én engedek.

Mert félt. Annyi rosszat hallani, érthető.

Kicsit néha soknak érzem, de háromig számolok és nem mondok sértően véleményt Sosem.

Így elkerültük a vitákat.

És úgy érzem nem baj milyen, ő az én anyukám és imádom. :)

2014. okt. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Félt, ezt meg lehet érteni. Azért néha egy kicsit engedhetne, beszéljetek róla. Majd oldódni fog.
2014. okt. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Eddig a legnagyobb engedése az volt, hogy másfél órára felmehettem a barátnőmhöz suli után. Félek, mi lesz a gimiben. Kiutálnak, mert nem mehetek Velük sétálgatni, kajálni...:(
2014. okt. 30. 13:16
 5/8 anonim ***** válasza:

beszélj vele.

ez már túlféltés.

nem kéne ebből gondot csinálnia, hogy ha suli után beültök egy cukrászdába a barátnőiddel vagy beszélgettek valakinél.

mondd el neki, hogy neked kínos, hogy nem lehetsz velük iskola után, amikor mindenkinek megengedik, hogy menjenk valamerre.

mutasd be a barátnőidet. akkor lehet könnyebben engedne

2014. okt. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Utolsó! Már sokszor mondtam neki, hogy ez nekem elég kellemetlen, de azt mondja, hogy más nem érdekli, hogy mással nem foglalkoznak, ha elengedik őket csak úgy.

A barátnőimet ismeri (sulin kívül nem nagyon vannak), már sokszor találkozott Velük.

2014. okt. 30. 15:05
 7/8 anonim ***** válasza:

A szülőnek joga van eldönteni, hogy a 14 éves kislányának milyen nevelést biztosítson.

Más szülő szerint az is rendben van, ha 15 évesek szexelnek, normális szülő pedig odafigyel és óvja a gyermekét. Te még kiskorú gyerek vagy.

Saját teret a szobádban tarthatsz.

Attól normális barátnő nem utál meg, ha anyukád félt. Hívd meg a barátaid magadhoz.

2014. okt. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 18,5 éves vagyok. Itthon nem mindig díjazzák, ha városba akarok menni csak úgy, mivel falun élünk. Mert, hogy minek annyit menni, tanuljak, mert az az első (második és harmadik). Amúgy meg bulizni sem engednek, mert féltenek. Ennyit erről. :-/
2014. okt. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!