Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmennél a leszbikus lányod...

Elmennél a leszbikus lányod esküvőjére?

Figyelt kérdés
Természetesen egy másik lánnyal házasodna össze.

2014. nov. 18. 13:12
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
97%

lehet házasságot kötni leszbikusoknak?

de amúgy igen... elmennék... nem érdekelne ki áll a lányom mellet, a lényeg, hogy boldog legyen vele :)

2014. nov. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
93%
Ha elfogadtad az ő választását, és az ő életét, akkor menj el és állj mellette. Ha nem akkor felesleges.(mint ahogy maga az esküvő is, hisz hivatalosan nem lehet)
2014. nov. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
48%

nem, mert ilyen nincs...



egyébként nem támogatom a melegek házaságát, de semmi bajom a melegekkel, sőt van meleg jó barátnőm, és barátom is, rokonom is..


ha lehetne akkor elmennék, annak ellenére, hogy nem támogatom, mert a szerettemnek örömet okoznék vele

2014. nov. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
26%

Nem!!!

Bár nekem fiam van, és ha kiderülne, hogy meleg, akkor elfogadnám valamilyen szinten, vagyis nem szakítanám meg vele a kapcsolatot, meg nem gyűlölném érte, másfelől viszont nem is szeretnék szemtanúja lenni. Biztos ettől sz@r szülő vagyok, aki nem szereti a gyerekét, meg le lehet homofóbozni (nem vagyok az), de én ezt nehezen tudnám kezelni, és nem akarnám látni, hogy egy másik férfivel áll kézenfogva, vagy megcsókolja stb.

2014. nov. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
84%
Attól is függ, melyik országban kötnének házasságot. Egy külföldi út nem olcsó mulatság.
2014. nov. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
79%

Ha még lehetne házasságot kötni de boldog lennék....annyira nyomasztó, hogy nekünk erre nincs lehetőség.

Egyébként, ha lehetne, és anyám nem jönne el, hát...nem érdekelne, akkor is megtartanám :D

De nem tudom elképzelni, hogy ne lenne ott...

2014. nov. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
88%

Hármas!


Ha semmi bajod a melegekkel, miért nem támogatod a házasságot, ha még a barátaid között is vannak?


Nem kötekedni szeretnék, csak érdekel, mert nekem ez nagyon ellentmondásos, de hátha megértem :D

2014. nov. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
47%

mert a házasság szerintem egy férfi ás egy nő kapcsolatának egy családnak a köteléke...ahol gyereket is vállalnak ketten közösen


annak ellenére hogy a melegekkel, ésa kapcsolatukkal semmi bajom, gyereket sem engednék örökbefogadni nekik, ahogy egy egyedülálló férfinak, vagy nőnek sem.. mert szerintem egy gyereknek meg kell adni a lehetőséget, hogy legyen egy apja, és egy anyja is

éppen elég baj, hogy ennyi csonka család van, és ennyi rosz családi példa

2014. nov. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
85%

jah enm vettem kötekedésnek...még szerencse, hogy az élet sem fhér és fekete...

jah és az ismerőseim ismerik az álláspontom, nem vagyok álszent

2014. nov. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
78%

termeszetesen elmennek. Szeretem a gyerekem, feltetel nelkul.


"mert szerintem egy gyereknek meg kell adni a lehetőséget, hogy legyen egy apja, és egy anyja is "


Ez igaz. de mi van azokkal a gyerekekkel, akiknek nem jut? Mert mondjuk ciganyok, mert nem csecsemok mar, esatobbi. Ok szerinted jobban jarnak egy gyermekotthonnal, mint egy szereto meleg parral? Mert szerintem nem...

2014. nov. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!