Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülőktől elköltözés hogyan...

Szülőktől elköltözés hogyan ment nálatok?

Figyelt kérdés

Előre rettegek, hogy az anyám mindent rám akar majd erőltetni, ha azt mondom nem kell, akkor meg majd megsértődik. Pl tányérok meg ilyesmik, ami nekem nem kell. Új lakásba új cuccot akarok, nem a kopott ősrégi ronda szarokat. De persze anyám nem érti mi baj azokkal. Azt sem érti hogy miért nem akarok tűzhelyet, meg hasonlók. Nekem elég egy mikró mindenhez. Max főzőlapot veszek később ha szükségét látom.

Új lakás, új élet, rendezett, szép környezetet szeretnék, ahol minden szép, új és helye van mindennek. Nálunk itthon ilyen sose volt, csak a káosz, ócskaság mindenfelé.


Szóval, érdekelne hogy nálatok hogy ment a költözés?


2014. nov. 19. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
En is ujat vettem mindenbol. Csak szeret es segiteni akar gondolom. Ha megsertodik ne foglalkozz vele. Mit tud csinalni? Ejszaka atcsempeszi hozzad?
2014. nov. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Apa, szeretnénk összeköltözni a párommal.


Aztán kitűztünk egy időpontot (febr. 22-ei hétvégét), én szerda-csütörtök-péntek pakoltam a cuccaimat. Szombaton meg áthoztunk mindent.


Jó, annyi, hogy a kedveshez jöttem, így csak a bútoraimat kellett hozni, konyhai, ilyesmi megvolt.


Te viszont nehezebb helyzetben vagy, én amondó vagyok, szrd le anyudat - ő, határozottan mondj nemet és ne engedj ebből, különben tényleg rád sózza a világot is. :D

2014. nov. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!