Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Olyan nőket, lányokat, vagy...

Olyan nőket, lányokat, vagy fiúkat keresek akik szüleikkel vannak otthon . (ápolásin) Beszélgetni szeretnék, hogy ki hogyan éli ezt meg. Én 35L Szeretne valaki beszélgetni?

Figyelt kérdés
2014. nov. 20. 19:54
 1/10 anonim válasza:
93%
35L?
2014. nov. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bocsi. 35N
2014. nov. 20. 20:08
 3/10 anonim ***** válasza:

34N vagyok. Minden tiszteletem a tiéd!

Van férjed, gyereked?

2014. nov. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Gyermekem még nincs,de már 1-2 éven belűl szeretnék.Párom van,de még nem élünk együtt.
2014. nov. 20. 21:10
 5/10 anonim ***** válasza:

Ápolásra szoruló szülő mellett nem lehet könnyű a családtervezés.

Mennyire szorul ápolásra anyukád és/vagy apukád?

Mennyire vagy helyhez kötve?

2014. nov. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Vécézni,és enni egyedűl tud,de minden másban segítségre szorúl.
2014. nov. 20. 22:55
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia.Ápolásin vagyok drága jó édesanyámmal, immár 10 éve.Hogy, hogyan élem meg? Erről regényt tudnék írni.Ha gondolod, beszélhetünk akár üzenetben is. 28/N
2014. nov. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szintén így vagyok, bár én nem nő vagyok, nagyon nem jó helyzet, mert a páromnak is szüksége lenne rám, anyámnak is, van egy nővérem, aki sz.rik rá, minden gond rajtam van, nekem meg olyan állásom lenne(kamionos) amivel nem tudnék itthon lenni...ezen rágódok már 1 éve, hogy mi a fenét csináljak...nekem is segíthetne valaki. :(
2014. nov. 21. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szintén zenész... Anyukámmal vagyok itthon, testvéremmel együtt csináljuk, de így is nehéz nagyon... Már gyerek korunk óta.... mert először apu lett beteg ( ő már nem él), aztán anyu...Gyakorlatilag teljesen magatehetetlen ( apu is az volt). Pluszban időközben idős nagyszülők is ránk hárultak mert család másik részét nem igazán izgatják sajnos. Én személy szerint teljesen kivagyok már... semmi másról nem szól az élet, nem tudok lelépni, normális munka nincs, párkapcsolatot meg inkább hagyjuk is... Szeretem őket, de ez így nem élet....

31L

2014. nov. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9/9 es.Szivesen beszélgetnék veled.
2014. nov. 21. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!