Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most ezt most így hogy és miért?

Most ezt most így hogy és miért?

Figyelt kérdés
Anyukám felhívott,megkérdezte,mit csináltunk hétvégén. Elmondtam neki,h a gyerekekkel (6 éves és 2 éves) feldíszítettük a lakást, feltettük a karácsonyi fényeket. Erre közölte,h remek,most azért nem fog aludni,mert azon fog aggódni,h mikor lesz lakástűz nálunk. Erre körülbelül csak hápogni tudtam, mire rámcsapta a telefont,mondván,h velem még beszélgetni sem lehet. 30 éves vagyok, 7 éve élek külön tőle. Valaki kisegítene,h mit csináltam rosszul?

2014. dec. 1. 17:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem csináltál rosszul.
2014. dec. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
az jó,köszi..akkor miért érzem most magam szarul?
2014. dec. 1. 17:28
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert rád csapta a telefont, és elérte azt, hogy neked legyen lelkiismeret furdalásod.
2014. dec. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nőktől gyakran hallani a lelki terror kifejezést. Na látod, amit anyukád művel, az a lelki terror. Ezért aztán ne is érezd rosszul magad miatta.
2014. dec. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

DE mi olyan terrorizálandó azon,h egy -szerintem teljesen standard és mindenki által végzett - ünnephez kapcsolódó tevékenységet hajtottunk végre,ráadásul közös programként a gyerekekkel? Hogy a brébe lehet ebbe belekötni? Nem értem,egyszerűen annyira értetlenül állok a reakciója előtt, h már tényle elgondolkozom azon,h nem is lenne szabad ilyet csinálni,mert ő biztos tud valamit,amit én nem...


Nem kizárt,h úgy érzitek,túlspilázom a témát,de rettentően rosszul esik. Alapjaiban kérdőjelezi meg az alkalmasságomat a puszta létre,én úgy érzem.

2014. dec. 1. 17:35
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ismered a van rajt sapka, nincs rajt sapka esetét? Anyukádnál ugyanez a helyzet. Ő elhatározta, hogy beléd köt. Tehetsz akármit! Áldás az ilyen anya! Vagy mégsem?
2014. dec. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Lépj túl rajta. Nem érdemli meg, hogy miatta őrlődj.
2014. dec. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Te nem tehetsz a viselkedéséről. Talán most jutott el igazán a tudatáig, hogy "karácsonyilag és ünneprekészülődésileg" is leszakadtál róla. Lehet csak mostanra tudatosul nála a dolog, vagy hogy ehhez többször kell ismétlődnie vminek hogy ne csak "egyszeri" eseményként élje meg valaki. Amúgy valószínű hogy ez volt, mert nagyon az hallatszik át belőle hogy az ő pici lánya mit csinált és most aggódni kell miatta mert az ő PICI lánya stb.. Sajnos anyudnak most esett le hogy leváltál róla, és saját új szokásaid vannak/lesznek.
2014. dec. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
"7 éve élek külön tőle" Már leeshetett volna neki!
2014. dec. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Ja,várjatok,megjött az update. Visszahívott. A Kossuth rádió direkt felhívta a figyelmet a karácsonyi lakástüzekre. Megkérdeztem,leszedjem? Nem,nem..de jobb lenne.

Azt válaszoltam,h rendben.

"Jó,de ezt miért kell ilyen hangsúllyal,lányom,én csak jót akarok!!! De látom,megint nincs kedved beszélgetni. "

És megint letette.

Ha nem tudnám,h antialkoholista,még azt hinném,hogy...

2014. dec. 1. 17:43
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!