Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Ha itt hagyom a...

Mit tegyek? Ha itt hagyom a családi nyaralást, balhé lesz.

Figyelt kérdés

Viszont ha maradok, akkor meg kb. végig rossz kedvem lesz és a hotelszobámba kuksolok éjjel-nappal, sorozatokat és filmeket nézve, vagy a barátnőimmel beszélgetve. Szóval ebből nem lenne az a várva várt "álomnyaralás".

De ha meg elmondanám, hogy én hazamennék, akkor abból

1. kérdezősködés lenne, hogy mi a baj.

2. vita lenne, aminek az lenne a vége, hogy a szüleim egymást okolnák, még úgy is, hogy anya nincs itt.

3. Apa, vagy a menyasszonya (esetleg mindketten) megsértődnének.


Még 11 napot lennénk itt, de ha tehetném, akár már holnap felülnék egy Európába tartó gépre.



2014. dec. 4. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a baj? Miért akarsz hazajönni?
2014. dec. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

És miért van rossz kedved?


Más örülne, ha a tengerentúlon nyaralhatna.

Nem értem, egyesek semminek sem tudnak örülni?

2014. dec. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mások más helyzetben lennének. Felesleges összehasonlítani más emberekkel, mert pl. mind a 3 legjobb barátnőm másképp reagálna egy ilyen szituban, egy szegénységből jött fiatal pedig még akkor is örülne, ha egy sátorban alhatna a tengerparton.

Szóval tényleg nincs értelme ennek.


A probléma szerelmi ügy. Szóval másoknak ez lényegtelen, meg nem fontos és tudom, hogy 20 év múlva már én is nevetni fogok ezen valószínűleg. De jelenleg még az alvás sem megy és csak szeretnék minél előbb elmenni innen.

Bonyolult és nem akarok untatni a részletekkel senkit.


Legyetek szívesek, ne kezdjetek el bántani, hogy milyen sz.r alak vagyok, mert ez hiányzik a legkevésbé.

2014. dec. 4. 20:31
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Teljesen mindegy, hogy milyen problémáid vannak, de könyörgöm, fiatalként sikerült kijutnod Európából, ami sokaknak egész életükben nem jön össze, legyél már egy kicsit nyitott, nézz szét ott, ahol vagy, és sz.rd le a problémáidat.
2014. dec. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azért is jól érezném magam.


Ha meg kuksolnál itthon is, meg ott is az önsajnálat dagonyájában hempergőzve, és tök mindegy, mi vesz körül, akkor nem megéri a békét, ha ott maradsz, és ott szenvedsz?

2014. dec. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom milyen szerelmi ügy lehet, de ami 11 nap alatt elúszik, abba nem is érdemes ennyi energiát fektetni....

Hidd el, jobb ha élvezed azt a pár napot, mert hazajönni úgysem tudsz, ha magadban kuksolsz, attól meg nem telik jobban az idő. Szóval kapd össze magad és élvezd hogy süt rád a nap!

2014. dec. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
jajj te vagy az a 16-17 éves lány aki összejött valami pasival aztán mégse és most egy helyen nyaraltok és ez akkora gond hogy a családodat is ott hagynád? :)
2014. dec. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!