Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek hogy anya ne...

Mit tegyek hogy anya ne haragudjon rám? (lent) 14 /L

Figyelt kérdés
Leirom hogy volt az egész. Anyu beteg én pedig el akartam menni a városba. De mivel anya beteg ezért ő nem tudott bevinni csak a párja. (anya meg apa elvalt, apára egyáltalán nem számíthatók, nem is találkozol vele) aztán este eljott értem a városba anya párja hogy elvigyen a mamához (itt alszok) anya gyorsan felhivott titokban hogy kinaljam meg a párját kajával (mama mindig sokat főz) de én elfelejtettem :( mama küldött nekik kaját, csak annyi hogy amikor a mamához Elvitt nem lett megkinálva. Anya most haragszik rám. És azt írta viberen hogy majd ő is így fog rám figyelni, meg hogy apámat hívjam ha bajom van (apát hiába hívnám leszar engem) anyának az a baja hogy nem kinaltam meg de megkért rá. Mit csináljak hogy ne haragudjon? Adjatok tanácsot :(

2014. dec. 20. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
3%

Elfelejtetted?

Még ha nem is kért volna meg anyád, akkor is alapvető, hogy megkínálom! Főleg azok után, hogy furikázott téged.

Te öreganyás is szép példány! Felnőtt létére neki sem jutott az eszébe??

2014. dec. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Semmit. Anyád egy icipicit, de tényleg csak egy nagyon picikét hülye.
2014. dec. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Majd megbékél, ne törődj vele.


Egyébként nem a te dolgod lett volna megkínálni őt, hanem a mamádé.

2014. dec. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De olyan rossz hogy haragszik rám mert csak rá számíthatók tényleg!
2014. dec. 20. 20:32
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az ember amikor beteg, és szarul érzi magát, akkor hajlamos csúnyán bánni azokkal is, akiket egyébként szeret.

Ha alapból nem ilyen, akkor ne foglalkozz vele.

Nincs jól, jön a karácsony, gondolom, lenne ezer dolga, amit a betegség miatt nem tud most elintézni, ezért is lehet rosszkedvű, és épp rajtad vezette le a feszültséget.

Kicsit kedveskedj neki, de ne legyen lelkiismeret furdalásod.

2014. dec. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Így próbál megnevelni, így tuti legközelebb már nem fogod elfelejteni, hogy megkínálj másokat. :) Ne vedd a lelkedre, kérj egyszerűen bocsánatot és mondd, hogy máskor megkínálod. Ettől majd megenyhül. Ha nem, akkor meg más baja van és csak rajtad tudja levezetni, biztos karácsonyi feszültség meg ilyenek. Majd elmúlik, el fogjátok felejteni. Örülj, hogy nevel és nem hagy elkanászodni. :)
2014. dec. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
71%
Megkért, hogy kínáld meg más kajájából?
2014. dec. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24%

Dehogy haragszik rád, csak zokon vette, és megdorgált!

Amikor egy felnőtt haragszik az nem ilyen!


Egyébként az öreganyád miért nem kínálta meg?

2014. dec. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ő is elfelejtett. Most Elmondtam a mamának a dolgot és azt mondta hogy kérdezzem meg anyától hogy lázas e.
2014. dec. 20. 20:43
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként az öreganyád miért nem kínálta meg?"


Talán nem kínálgatta külön, ha úgyis küldött haza nekik kaját. Talán úgy gondolta, hogy majd otthon kettesben megeszik..........


Anyud picit felfújta a dolgot, majd megbékél. Elmondhatod, hogy ne haragudjon, kiment a fejedből, ami nem is nagy gond, ha nem csak anyudnak lett étel küldve, hanem annyi, hogy a párjának is jusson!

2014. dec. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!