Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek mit kéne tennem?

Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Néha meg tudnám ölni apámat. De ezt, halál komolyan! Annyira fel bír idegesíteni, hogy nem csak őt, bárkit megölnék, aki akkor hozzámszól. Kértem, hogy engedjen el szilveszterezni a volt osztálytársaimmal a volt sulimba (annál a sulinál minden évben szokott lenni egész éjszakás program.) Na a lényeg, hogy nem engedett el, merthogy ő szeretne nyugodtan aludni. Meg hogy hogy jövök haza (? ). mert ez a suli 8km-re van tőlünk, ami szerintem annyira nem nagy táv. Na és az lenne a kérdésem, hogy mit csináljak, hogy elengedjen? Mert tavaly elengedett...mikor egy évvel fiatalabb voltam, akkor bezzeg elengedett...kissé fucklogic, de nem gáz. Ja és ha elkezdek sírni, akkor meg csak még idegesebb lesz és semmit nem érek vele. 15L

2014. dec. 30. 22:56
 1/6 anonim válasza:
Tegyel meg mindent, hogy ne tudjon beledkotni. pl. Oldd meg azt, hogy masnal alhass = nem zavarod ha hazaersz ejszaka. Egyebkent lehet, hogy aggodik erted, manapsag nagyon sok rossz dolgot lehet hallani a mediabol fiatal lanyokkal kapcsolatban.
2014. dec. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

azért a sötétben, hidegben, nagy táv hazasétálni. vagy jár busz onnan hozzátok?

ha van kocsitok, kérdd meg, hogy menjen fel érted. vagy valami barátnőd nincs, akiért jönnek kocsival, és hazavinnének?

2014. dec. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Éjjel, -12 -15 fokban, adott esetben félrészegen 8 km-t sétálni életveszélyes.


Én sem engednélek el, föként nem gyerekként - mert 15 évesen még böven gyerek vagy, mégha nagylánynak is érzed magad.

2014. dec. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Van busz szval az nem probléma...
2014. dec. 31. 09:54
 5/6 Janka néni ***** válasza:

Egy éve azért engedett el, mert kevésbé voltál veszélyes korban. Tudom, nem hangzik logikusan, de gondold át!

Nem a 8 km a probléma, ha van busz.

Valamiért nem bízik benned és ezt meg kellene vele beszélned, még hozzá gyorsan!

2014. dec. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Na végül elengedett?:)
2014. dec. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!