Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyha anya engedte, hogy ott...

Hogyha anya engedte, hogy ott aludjak, akkor azt is engedné, hogy ő itt aludjon?

Figyelt kérdés

Távkapcs. , 18N 24F

Eddig 1x aludt itt, de csak kifejezetten a nővérem ágyán ami közvetlen mellettem volt...

Most engedte végre, hogy nála aludjak. Hogyha legközelebb jönne a párom és úgy adódna, logikus lenne, hogy már itt aludhatna, vagy kénytelen lenne szállózni?


2015. jan. 4. 20:38
1 2
 1/13 anonim válasza:
43%
ennyi idősen nehogy már anyukád mondja meg, hogy ki aludjon nálad
2015. jan. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%

Ezt miért nem tőle kérdezed meg? :D

Az én szüleim azért nem nagyon engedték, hogy a barátom nálunk aludjon, mert zavarta őket, hogy egy idegen pasi mászkál a házukban. Az nem zavarta őket, ha én mászkáltam az idegen pasi házában.

2015. jan. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Anyukádtól kérdezd meg. :)
2015. jan. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát nem tartom magamat akkora taplónak vele szembe, hogy csak úgy se szó se beszéd beállítanám... mert nem egy napról lenne szó.
2015. jan. 4. 20:44
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Én sem venném szívesen, hogy egy idegen itt lakjon nálunk, akár csak néhány napra is. Kerülgetni kell, használja a fürdőszobát, ha itt alszik, akkor itt is reggelizik stb.

Ha a lányom vőlegénye lenne, az más kategória.

2015. jan. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%

Elsö válaszoló: "ennyi idősen nehogy már anyukád mondja meg, hogy ki aludjon nálad"


Ha a kérdezö a SAJÁT lakásában él, akkor tényleg az alszik nála, aki neki tetszik.

VIszont ha a szülei lakásában, akkor a szülök döntik el, hoyg ki alhat az ö lakásukban és nem a gyerek, még abban az esetben sem, ha a gyerek akár 30 éves.

2015. jan. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mi honnan tudjuk ezt? Miert nem anyukadat kerdezed meg??
2015. jan. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#6

Pont ezt akartam én is írni.

2015. jan. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Arra voltam kíváncsi, hogy logikus lenne az ott alvás után, hogy ő is aludhasson itt :D
2015. jan. 4. 21:06
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen, sok szülö nem szívesen veszi, ha más valaki ott alszik náluk, föként ha kis lakásról van szó.


A helyedben egyszerüen megkérdeznem, hogy mit szól anyukád, ha nemet mond, akkor minden hiszti meg kiabálás nélkül megkérdezheted, hogy miért, a fiú ellen van kifogása, az ellen, hogy egy fiú alszik nálatok, vagy egyáltalán azzal a ténnyel, hogy valaki ott alszik, aki nem családtag.

A választól függöen esetleg megéri érveléssel próbálkozni, de ha második nekifutásra is a nem mellett marad, kakor jobb, ha elfogadod.

2015. jan. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!