Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normalis, ha feltekeny vagyok...

Normalis, ha feltekeny vagyok anyu pasijara?

Figyelt kérdés
Anyukam osszejott egy nala fiatalabb pasival.27 eves. Es nagyon rendes meg minden de nekem ez annyira fura, hogy kb mi lehetnenk baratok, sok kozos temank van es fiatalos, laza stb. Es nem az, hogy "ugy nezek ra", mert NEM. De valamiert megis rossz, ha tudom hogy ok egyutt vannak, meg itt alszik..rossz erzesem lesz, ha tudom hogy "azt" is csinaljak..Hulyeseg tudom, de nagyon rossz. Nem tudom kinek elmondani, csak a legjobb baratnomnek mondtam eddig, aki szerint hulye vagyok. Mit tehetnek, hogy ne erezzem ezt? Ha idosebb lenne es olyan, mint apu, akkor szerintem nem ereznek igy. Bocsanat ha rosszul irok de telefonrol tudok csak irni. Koszonom annak aki elolvassa.
2015. jan. 18. 14:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%

Ez pont olyan, mint mikor apuka összejön egy fiatalabb csajjal, aki akár a lánya is lehetne. Korban legalábbis biztos közelebb áll a lányához, mint saját magához.


Az se esik jól sokaknak.


Túl kell rajta lépni és kész. Anyukád boldog vele, örülj ennek.

2015. jan. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tudom de nekem ez eleg rossz es igy nem tuom elfogadni..
2015. jan. 18. 14:27
 3/11 anonim ***** válasza:
El kell fogadnod, hogy gyerek vagy, és hiába érzed megalázónak, hogy korban közelebb áll hozzád, el kell fogadnod.
2015. jan. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Értem miről írsz .. Rossz érzés mikor tudod , esetleg netán hallod is ( bocsi , nem tudom szebben leírni ) hogy édesanyáddal egy fiatalabb , számodra idegen férfi élvezkedik . Szerintem ez akkor is zavarna téged , ha vele egykorú lenne .. Próbáld meg elfogadni , hogy anyud még egészséges es aktív korban van , igényli a testi örömöket . Este tegyél fel fül hallgatót , nézz filmet , hallgass zenét .. Ne ezen agyalj . Majd hozzászoksz a gondolathoz ..
2015. jan. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 misi43 válasza:
Én úgy gondolom hogy anyukád egy vonzó nő és szerelmes is talán.Ha ez így van akkor örülnöd kéne egy kicsit hogy van valakije.Ami zavar téged azt a békát bizony le kel nyelni és inkább add álldásódat a kapcsolatukra
2015. jan. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?


Amúgy nem vagy hlye, teljesen megértelek és sajnálom, de ezt valahogy el kell fogadnod. Vagy lefekszel vele - végülis ez is egy opció, bár gerinctelen.

2015. jan. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sajnos beteg orszàg a magyar, a pasiknak az öreg, rossz kell a jo helyett, jobb ha elfogadod :((
2015. jan. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hahhh tipikus misi, igénytelen...csak ez a dagadt helyett az öregre hajt -.-
2015. jan. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Utolsó 2: Mi??? Bocs de anyukám nem öreg meg rossz, valszeg féltékeny lennél rá, ha ismernéd..eléggé magadat járattad le most://

15 vagyok

2015. jan. 25. 14:10
 10/11 anonim ***** válasza:
Hät te is ezzel a vàlasszal magadat...:)
2015. jan. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!