Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 21 éves férfi vagyok, és...

21 éves férfi vagyok, és megbeszélem rendszeresen anyámmal a szexuális életemet az utolsó részletig. Normális ez? Mások hogy vannak ezzel?

Figyelt kérdés
Azért beszélem meg vele, mert ő egy érett, tapasztalt nő, tudja mire van szüksége az ágyban egy nőnek. Ő mindig ad tanácsot, és szívesen meghallgat, én meg részletesen elmondom,, mit hogyan csinálok.

2015. jan. 21. 20:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Hát nekem ez eszembe sem jutna... Ne haragudj de ez elég beteg szerintem. Ilyesmit szülővel megbeszélni furcsa.
2015. jan. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
A nőknek szinte ahány annyiféle az igénye és a vágya , te tudod . Nem felnőttes szerintem ez a viselkedés .
2015. jan. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Ha nagyon ragaszkodtok egymáshoz, de egyben tiszteletben is tartjátok a másikat, azaz tárgyilagos viszonyt is ki tudtok alakítani, akkor miért ne lenne normális ? Igaz, hogy a kisebbséghez tartozol, mert a fiúk ezt inkább az apjukkal beszélik meg, vagy szakirodalomból tájékozódnak.
2015. jan. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
57%
2 beteg...
2015. jan. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Hat nem kene, szerintem. Nincs egy baratod, vagy feri rokonod? Ertem en, hogy jot akarsz magadnak , meg az adott nonek, de ha en megtudnam, hogy anyadtol kertel tanacsot, hogyan okozz oromet, hat biztos kepen rohognelek.

Vmit jobb, ha az anyak nem tudnak :D. Amugy azzal semmi baj nem lenne, ha neha kerdeznel tole, de hogymindent aktust...ez gaz.

2015. jan. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ferfi* :D
2015. jan. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem nem gáz. Sokan örülnének, ha ilyen őszinte lenne a kapcsolatuk az édesanyjukkal és sok anya örülne, ha a fia merne hozzá fordulni segìtségért.
2015. jan. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé "furcsa"... nem tudom hogy egy komolyabb kapcsolara hogyan reagál majd... mennyire fog beleszólni az életetekbe ezek után...

Szerintem mással beszéld meg. Leginkább az aktuális barátnőddel, hiszen róla van szó. Én elsüllyednék, ha megtudnám ezt a páromról, ill. nem tudnék "anyós" szemébe nézni utána.

2015. jan. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Az én kérdésem nem kamu kérdés!

A hölgy naponta 3-szor beszél telefonon az anyukájával. Reggel elmondja neki hogy mi történt az éjjel. STB.


Ezeket rendszeresen büszkén vállalja kommentjeiben.

2015. jan. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
17%

Ne szidjátok a kérdezőt!


Nyilván nem tudja mással megbeszélni, mert nincsen más olyan nőismerőse, aki nem felfújható vagy nem .jpg-ra végződik a neve.


A guminő nem tudja megmondani, hogy hogyan kefélje meg hogyan nyalogassa, ezért kénytelen az anyjától megkérdezni a fiatalember.

2015. jan. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!