Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Már 7éve nem tartom a kapcsola...

Már 7éve nem tartom a kapcsolatot édesapámmal Mert megvertem a mostoha fiát és ő szó szerint kitagadott Néha arra gondolok hogy jó lenne ha megint újra beszélgetnénk mint régen? De féllek a gondolattól hogy ha felhívnám akkor megint csak veszekednénk

Figyelt kérdés
Mit gondoltok keresem fel? vagy hagyjam az egészet?

2015. febr. 10. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatod. Én sosem tudnék haragudni a gyerekemre, de nem tudom nektek milyen volt a viszonyotok a verés előtt.

Lehet,ő is szeretne már beszélni veled, csak a büszkesége.... 7 év nagyon hosszú idő, nem tudom milyen idős vagy, de lehet, akkor még gyerek voltál, nem gondoltál erre a következményre.

Keresd fel. De ha veszekedni kezdene, akkor is maradj nyugodt, mondd, hogy ne haragudj, és tedd le. Ne vessz össze vele megint.

2015. febr. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sohasem késő. Biztos van miről beszélnetek csak igyekezz megőrizni a hideg véred közben.
2015. febr. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azt hiszem igazatok van. Már 21 éves vagyok :) felnöttem
2015. febr. 10. 23:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Sosincs késő, és nincs semmi vesztenivalód.
2015. febr. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az elozoekkel ertek egyet. Ha felhivod es o meg mindig haragszik akkor legalabb tudod.
2015. febr. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Költőnő? ***** válasza:
veszítenivalód effektíve nincs.
2015. febr. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megtetted?
2015. febr. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
na mizu?
dec. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!